Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti mikor/miből jöttete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mikor/miből jöttetek rá hogy leszbikusok/biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Körülbelül egy éve történt, akkor 20 éves voltam, hogy megláttam egy lányt, akiről azonnal tudtam, hogy leszbikus. Egyszerűen le sem tudtam venni róla a szemem, valami nagyon megfogott benne. Amikor kicsit jobban megismertük egymást, azonnal tudtam (illetve már évekkel ezelőtt is tudtam, csak a környezetem és a családom hozzáállása miatt nem mertem elfogadni), hogy leszbikus vagyok.

Ma már nyíltan felvállalom, nem érdekel mások véleménye, hiszen nekem is jogom van boldognak lenni. :)

2016. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
14 éves koromban volt, mikor az akkori legjobb barátnőm szerelmetvallott. Akkor jöttem rá, hogy én is úgy szeretem őt. Addig az eszembe se jutott, de akkor ott hirtelen minden a helyére ugrott. :)
2016. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
En ovodas korom ota tudom. Megtetszett egy lany. Aztan altalanos suliban majd kozepsuliban mind a ketszerca nemet tanarba szerettem bele. Nem akartam elfogadni sem felvallalni magam. Aztan elmentem.meleg buliba. Probaltam ismerkedni, de mindig aki nekem jott becannak en.nem es forditva. Egy ket probalkozas volt, de komolyabb sajnos meg nem jott ossze. Novel tudom elkepzelni az eletem. Sosem tetszett egy srac sem. Mist rovid felnyirt hajam van. Kb 1 eve ilyen, mar probalom mutatni a kulvilag fele is, hogy leszbikus vagyok. Regeb ota tervben volt, hogy felnyiratom, de addig nem.mertem. De en igy fiusan erzem jol magam. Remelem, talalok majd egy ertelmes, aranyos lanyt. 24/L/L
2016. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én januárban, akkor még 16 voltam. Ismertem egy leszbikus (fiús) lányt. Összebarátkoztunk, találkoztunk párszor. Volt egy barátnője, akire én rohadt féltékeny voltam és ezt el is mondtam neki. Meg hogy el tudnám magunkat képzelni egy párként és az ágyban is. Barátságságnak indult, barátság és szerelem közé került. Aztán dobta a barátnője, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, smároltunk párszor, felizgatott. (3 napig olyan szexuális izében voltam hogy csak na :D) Ekkor már biztos voltam benne hogy szerelmet érzek. A probléma ott volt, hogy ő csak barátként tekintett rám. Azóta se lett belőle semmi, nem illünk egymáshoz.

17/L/biszex

2016. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!