Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti szeretitek ha még szűz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek ha még szűz a lány és veletek veszíti el?

Figyelt kérdés

még nem voltam senkivel, ezért érdekelne.

és szerintetek nagyon gáz hogy 21 évesen még szűz vagyok?


2017. ápr. 29. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10,De nem mindegy,hogy 2 szűz elveszíti egymással vagy,hogy az egykik,már tudná és csinálná a dolgát,a másik meg még tanítgatni kell.Mindenki volt szűz,de csak egyszer kell elveszíteni,ezen már átestem,akkor minek tűrném a bénázást?
2017. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem mindegy, mert ha az egyik fél tapasztaltabb, akkor a másik is gyorsabban tud fejlődni mellette. Amúgy meg nem törvényszerű, hogy aki még nem volt senkivel korábban, az egy rakás szar lesz az első alkalomkor. Ha esetleg mégis, akkor is belerázódik a témába pár hónap alatt (legrosszabb esetben). Nem értem, miért nem ér meg neked ennyi "kellemetlenséget" az, hogy egy számodra különleges személlyel lehess, akit szeretsz.
2017. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!