Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak engem zavar, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha egy lány már nem szűz?

Figyelt kérdés

Leszbikus kategória.

Az mondjuk annyira nem zavar, ha előttem volt már lánnyal, de az nagyon is, ha fiúval már volt.

Szeretném magam túltenni az ilyen gondolkodáson.

Valaki leírhatná neki hogyan sikerült másképp gondolkodni.

Köszönöm előre is.


2017. jan. 12. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a másik lányt sokkal jobban és jogosan zavarná a te korlátolt gondolkodásod :) Ez ilyen más szemében a szálkát, magadéban a gerendát se esete, lehet okkal foglalkozzol mással ilyen szinten, de hogy miért... Azt csak te tudhatod. Normális ember az ilyet leszarja. A pénisz nem egy betegség, ami nyomot hagy vagy biszexről leszbikusra terjed. Volt pasival és?
2017. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a "kulturált" választ.

Azért várom még a válaszokat másoktól is, akik felfogják, hogy szeretnék ezen túllépni és nem a beszólásokra vagyok kíváncsi.

2017. jan. 12. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Es mi van ha ez altal jott rá hogy a lanyokat szereti?
2017. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Kultúrált válasz volt szerintem amúgy az első is :)

Ha nagyon zavar és nem tudod ezen túltenni magad akkor alapból zárd ki a biszex csajokat. Ha ekkora probléma hogy más csajjal is volt akkor próbálkozz 18 éven alul lányoknál.

Ha nem akarsz így gondolkodni és eddig magadtól nem tudtál leszokni róla keress fel egy pszichológust, mert valami konkrét oka van ami miatt zavar, tudna segíteni hogy mitől érzed ezt és hogyan tudnál ezen változtatni. Csak így nem tudom mondani hogy ezentúl ismételgesd magadban hogy "pasival hálni nem megvetendő" mert nyilván valami komolyabb oka van ha téged ez zavar.

2017. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom es en is szüzek voltunk mielott osszejottunk ha lett volna neki x partnere elotte se zavart volna mert szeretem
2017. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nem fontos a szüzesség,nem zavar ha volt előttem lányokkal,márha igényes nőkről van szó.Olyannal aki férfival volt nem szívesen kezdek,dd ha pl.később jött rá,hogy leszbikus,de onnantól csak nőkkel volt,teljesen "megtért",nem is kér már a pasikból akkor el tudom fogadni,ismerek is egy amúgy normális és tényleg leszbikus nőt,aki a vadhomofób,jobbikos családja előtt nem merte felvállalni magát,és inkább megerőszakolta az érzéseit és összejött egy pasival,akitől undorodott:(.Nagyon nagy trauma volt szegénynek,százszor is megbánta,soha többé nem érne pasihoz és hálás ha talál egy nőt,aki elfogadja és akivel szerethetik egymást.Szerelem nem,csak barátság szövődött köztünk de pl.őt maximálimálisan el tudnám fogadni és nem zavarna a múltja. De a biszex,s kiváncsihetró meg az ilyen hármasozó,egyszerre nővel és pasival is kikezdő,orgiázókat bottal sem piszkálnám meg.Ha az utóbbiakara gondolsz jogos az elvárásod,de ha olyannal találkozol mint a fent leírt,"megtért"hölgy,neki azért adj egy esélyt,legalább hogy megismerd hidd rl más kategória minta biszexek meg a diszkóleszbik.

L/N

2017. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem az nem zavar ha fiúval volt de csak olyat szeretnék aki lánnyal még nem. Mindenki mást szeretne szerintem ezzel nincs is baj. (: 21/Bi/L
2017. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6-osnak üzenem: Attól, hogy valaki biszex, még nem feltétlenül akar orgiázni, hármasozni. Csak azért, mert már találkoztál ilyennel, attól még nem kell mindenkit egy kalap alá venni. Nekem se jutna eszembe soha ilyesmi, de azért köszönöm a kedves szavakat.
2017. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biszexként én is elég sértőnek érzem a #6-os választ, kb. mintha egy értéktelen húscafat, de minimum r!banc lennék csak azért, mert önhibámon kívül szerettem már nőt, de férfit is.

Nevetséges ez a széthúzás és ítélkezés az LMBTQ közösségen belül. Nekem már bőven sok az is, hogy a homofóbiával kénytelenek vagyunk megküzdeni nap mint nap, nem értem, miért jó még egymásra is köpködni emellett.

2017. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!