Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 25 év feletti leszbikusok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti leszbikusok! Mennyire tartotok egy 19 évest "kislánynak"? van esélye, hogy összejöjjetek?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam korombeliekkel, de úgy látszik nem tudnék több lenni neki. Az idősebbek meg mindíg is jobban bejöttek, csak náluk meg kezdeményezni nehéz. Az érdekelne,kinek mi a véleménye erről

2016. dec. 13. 17:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nincs tapasztalatom, de szeretnék gyűjteni :3
2016. dec. 13. 18:19
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

egy cipőben vagyunk ...én is szeretném tudni, hogy lenne e esélyem egy "nagylánynál" ;)


18/L

2016. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem kislány már hanem felnőtt nő !
2016. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem valasz a kérdésedre, de ha gondolod adhatnál még egy esélyt a korosztalyodnak :)


20/l/l

Bp.

2016. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hat lehet igazad van :) még nem adtam fel, de most inkabb az idősebbeknél próbalkoznék
2016. dec. 13. 19:42
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kislány nyílván nem vagy, de kérdés,hogy mégis mennyivel idősebbet keresel 25 évnél. Olyan 23-24 évesnél lehet esélyed, 28 felé már túl nagy lesz a szakadék közöttetek. Én 26 vagyok, egy 35 éves nővel simán el tudnám képzelni magam. De egy 19 évessel hiába kevesebb a korkülönbség, de én már a nagybetűs életet élem, eltartom magam,építem a karrierem, komoly kapcsolatokban,összeköltözésben gondolkodom stb. Miközben te még egyetemre jársz,legalább 2 éved hátra van,valószínüleg a szüleiddel élsz, vagy kolis vagy, te még bulizol,kalandozol stb.ez nem feltétlenül rossz, sőt természetes, csak én már túl vagyok azokon, amiknek te még előtte állsz. Ettől még persze lehetsz komoly ,érett gondolkodású lány, de egyszerűen más életszakaszban vagyunk. Ugyanez érvényes rád és pl.egy 14 éves lányra. Ő is lehet érett már de ő még általános sulis előtte van a gimnázium,az érettségi, a szalagavató és csupa-csupa olyan dolog amit te már letudtál. Szóval nem vagy kislány(kb.10-12 éves korig alkalmaznám ezt a szót), nem is hátrány a korod, de ahogy írtad még tapasztalatlan vagy , de itt van előtted az idő,hogy tapasztalatokat szerezz.25 éves korodig lesz elég tapasztalatod,még kiforrottabb lesz az egyéniséged, és akkor lesz lehetőséged összejönni egy 25-30 éves nővel,(vagy akár 30 felett,ahogy kedved tartja ) és így sokkal kiegyensúlyozottabb lesz a kapcsolat hidd el:-)Sok sikert.

26/L/N

2016. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó :) sok mindenben egytértek veled, és emiatt nem is akarok úgy belevágni, mégis lehet adni ennek is egy esélyt nem? Hiszen láttam olyat is, hogy 17 éves illetőnek 30-as evekbeli barátnője volt.
2016. dec. 13. 20:17
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak 24 vagyok, de ugyanúgy sehol sem tartok, ami tudom tök gáz... kor meg nem számít nekem, de nem is ezért... 16 évesen jöttem össze 22 évessel, 6 évig együtt voltunk és nem az ilyesmin ment szét...
2016. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Eskü nem bántásból kérdezem, de ha egy korodbelinek nem vagy elég, mit tudnál egy 25-26-2X évesnek adni? Neked van még téli-tavaszi-nyári szüneted, nem lehet évekig hosszabb távra tervezni, hisz nincs miből finanszírozd magad, már ha tovább tanulsz, remélhetőleg.

Nem tartanám amúgy kifejezetten kislánynak, de benne vagy/leszel még egy iskolai közösségben. Én hiába vagyok "csak" 26, nem tudom mit tudnék egy egyetemistával kezdeni, peidg itthon is lakom még (egyedül lehetetlenség albit Pesten megfizetni), van nálam fiatalabb lány barátom is, de ő meg dolgozik, szóval megint más világ. Pont a te korosztályod még az, ahol szembetűnő az ilyen nagy korkülöndség, elvégre az is kemény lenne, ha mondjuk te kezdenél egy 14 évessel. Végülis csak 5 év.

2016. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jogos kerdés :/ és igen tervezek tovabb tanulni, megkapni a szakmámat most az 5. évemen, utana meg megint csak egy szakmát tanulni.Az nem biztos, hogy egzisztenciális dolgokat tudnék nyújtani egy már dolgozó nőnek, de mást talán igen.
2016. dec. 13. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!