Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok! Szerintetek van két leszbikus/biszex lány között barátság? Vagy ez is olyan, mint a heteróknál a fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok.:)

18/L



2015. okt. 28. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne? Nem akarok minden nőt megdugni. Nem csak szexből áll az élet, és mivel ez egy szubkultúra, közösség is, még jó hogy vannak barátságok is.
2015. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen,csak ez is ritkán,mint a heteróknál a fiú-lány barátság. Utóbbi talán ritkább.

Én sem tekintek minden lányra egyformán,ők se rám. 18L

2015. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak leszbi barátaim es biszexek is akikhez sosem nyúlnék mert tényleg csak barátok és nem tudok rájuk ugy nézni 18/L/L
2015. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes meglátás. Nekem van 3 leszbikus barátnőm, ezek közül az egyik a legjobb, akivel kb. együtt jöttünk rá, hogy melegek vagyunk. A másik kettő egy pár és az egyik fél pont mondta, hogy meg is lepődött azon, hogy sem én, sem pedig a legjobb barátnőm nem akartunk egyikükre sem rástartolni. :D Nekem mindegy, hogy leszbikus, vagy hetero, az embert nézem. De mondjuk a baráti köröm 90%-a heterókból áll. :)
2015. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok leszbikus barátnőm van, de egy ae érdekelt soha. :) Szerintem ez gyakoribb, mint a fiú-lány felállásnál.
2015. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok, van biszex barátnőm:D
2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok és nekem is biszexuális barátnőm van. De ő csak barát! Nagyon kedves,meg minden de sajnos nem az a lány akivel kapcsolatot is kezdeményeznék... Nem az érdekel vele kapcsolatban,hogy ő is vonzódik a lányokhoz,hanem az,hogy milyen ember!
2015. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

persze,a feltétel csak annyi,hogy ne tetszenek egymásnak. a hetró fiú-lány barátság feltétle is ez.

Aki nem vonz szexuálisan azzal nem akarok párkapcsit innen részemről már csak barátság lehet,(ha neki van valakije akit szeret és)én nem vagyok az esete akkor az ő részéről is csak barátság jöhet szóba.

2015. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok, a legjobb barátnőm is, de tökéletesen megvagyunk egymás mellett. Talán köze van, hogy mindketten mást keresünk kapcsolatok terén, de nem mozdultunk egyszer sem rá a másikra.
2015. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!