Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van akinek működik/működött a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek működik/működött a "barátság extrákkal" kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem nagyon szeretnék komoly kapcsolatot, mert jelen életszakaszomban nagyon elfoglat vagyok és emellett nem lehet igazi kapcsolatot fenntartani. Legtöbbször ugyanis azt kapom kritikának, hogy nincs elég szabadidőm, ami igaz DE vágyom azért arra, hogy néha elmenjek mozizni, vacsizni, iszogatni és romantikázni valakivel... Ez annyira szörnyű? Van valaki rajtam kívül aki hasonlóan van? Kicsit reménytelennek érzem a helyzetem :/


22/L



2015. aug. 4. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy szörnyű, csak hasonló igényű férfit kell keresned, pl. én is ezt szeretném, de nem reklámozom magam :D
2015. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Jó pár ismerősömnek működik. Szerintem neked is fog, ha találsz egy olyan pasit, aki tökéletes neked és ő is ilyesmit akar.
2015. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A kérdést leszbikus írta ki. :) Adj fel hirdetést a neten leszbikus társkeresőn, ha nincs időd élőben ismerkedni.
2015. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem pasit keresek ;) de köszi!
2015. aug. 4. 00:25
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vannak férfiak az ismeretségedben, akik benne lennének ilyesmiben. Beszélgess velük és kiderül több róluk.
2015. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen én is ebben a cipőben járok és működik rendesen 18/L/L
2015. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Sügérek... Figyeljetek már oda, mire válaszolok.


Kérdező, szerintem hozzád képest sokan vannak így, akárhogy is gondoljunk a társadalomra, azért még vannak, akiknek fontos a jövőjük. Max azért érezheted kellemetlennek, mert ha netán elmész egy Alteregoba vagy ösztrosokk partyba, ott nem ezt látod, nehéz ismerkedni stb... De hát ez van, akinek kellesz, az fogadjon el, s viszont, nem? :)


21/LL

2015. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Reggel van: *mire válaszoltok
2015. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez sok tényezőn múlik.


A barátság extrákkal (queerplatonic partnership) viszonylag gyakori az aromantikus emberek körében. Ettől lehet még valaki szex vagy leszbikus, éli világát, csak nem lesz szerelmes.


Ha viszont egy ilyen embert találsz magad mellé, akkor vigyáznod kell, hogy "ne fojtsd meg" érzelmileg. Ezeknek az embereknek a nagy része nem tűri jól a romantikázást, de viszont cserébe tuti nem fog hisztizni hogy miért nem hívtad föl már egy napja és miért nem írsz húsz smst.


De szerintem amire te vágysz, az nem feltétlen a QPP, hanem egy lazább kapcsolat. Élnek így emberek, én is voltam távkapcsolatban, amikor havi egy hétvégét tudtunk együtt lenni.

2015. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne :/

17/L

2015. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!