Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 evesen hol tudnek Pesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 evesen hol tudnek Pesten ismerkedni? Baratsag extrakkal, komoly baratsag/szerelem -re?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem mert Pesti vagyok azonban nem tudom hol tufnek ismerkedni fiukkal akik kb ugyanilyenek lehetnek. Mivel az ilyen szorakozohelyek (meleg) csak a szexre mennek. Szerintetek? Vagy valami buli ahol tobb ilyen velem koru fiatal srac van?

18/f



2015. júl. 22. 16:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalatok?
2015. júl. 22. 16:55
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Azt talán még megérteném, ha vidékiként tennéd fel ugyanezt a kérdést. De szerintem Budapesten több a lehetőség.
2015. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnoa azert igy se talalok nagyon olyan helyetami kimondottan tinik avagy huszon koruliek helye. Vagy esetleg kulon olyan hely ami nem melegbar de azert jar eleg meleg/bi oda, ilyen helyet tudtok?
2015. júl. 23. 10:35
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Szia neked lányok valók nem fiúk,nem tudom szóltak e neked otthon.
2015. júl. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Neked meg a szovegertes nem artana. Kerlek olvasd el, mely temaba irtam. Vagy ha magat a szot nem erted illetve a jelenteset akkot majd vissza terunk ra h szorosodik odalent :p

De kosszi az esti szorakozaat!;)

2015. júl. 24. 21:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Priviben :D
2015. júl. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Planetromeo.com -> ott lehet keresni csak budapesti fiúkat, kort és egyéb részletes keresés melett. Vegyes korosztály van ott.:)

Tinder -> Van ott is pár, ott belehet állítani milyen távolságra keressen:DDD

bp/16 f

2015. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tinder az eselytelen. Trollok jarnak oda kb. Planetromeot probaltam de vagy leszarjak vagy a 30+os korosztaly nem tud olvasni...

egyszeruen az a baj h vagy itt probalkozom vagy egyszer valami gelyetmeg kellene latogatnom csak felek h ott is elokerulnek a maszos 60+... ami miatt felek is picit

2015. júl. 27. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi lennék csak Miskolcon.
2015. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol nezel ki konnyen talalsz nyugi :))
2015. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!