Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Talán kapcsolat, talán barátsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lullaby0950 kérdése:

Talán kapcsolat, talán barátság extrákkal, hogyan tudnám eldönteni?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy fél éve megismertem egy 2 évvel idősebb lányt, aki most 22 éves. Az egész egy buli után kezdődött, mindketten bepiálva kézen fogva elindultunk, hogy üljünk be még egy sörre, dumálunk, sörözünk, aztán megkérdezi hogy voltam-e ár lánnyal, és mi lenne ha kipróbálnánk...Erre közelebb hajolt, én tartózkodtam majd odahajoltam és hosszú perceken keresztül csókolóztunk. Megmerem kockáztatni, hogy ő volt az egyetlen az eddigi partnereim közül aki levett a lábamról annyira jól csinálta. Hetek múlva újra közös ivászatot tartottunk a haverokkal, ő is ott volt, miután álmos lett a banda lefeküdtünk, újra részegen, mellettem és megcsókoltam, és lefeküdtünk egymással...Most nem mesélem el az egész sztorit mert hosszú lenne, de lényeg a lényeg, hogy azóta többször megtörtént, rá 2 hónapra odajutottunk hogy rendszeresen szeretkeztünk, aztán mikor az egyetemen szünet volt és hazamentünk akkor chaten próbáltuk pótolni a hiányt. Aztán szünet. Szerinte ez nem ok, mert ő nem szerelmes belém, de tisztában van az én érzéseimmel. és azt akarta hogy túllépjek rajta, akkor 4 hétig azt jászottuk, hogy barátnők vagyunk, semmi szex. Aztán volt egy adott pont mikor ő sem bírta és én sem, és akkor robbant, újra, az után minden nap. És az a durva az egészben hogy nem csak szexről szól, ha nem vagyunk alkohol hatása alatt is megöleljük egymást, összebújva alszunk, együtt fürdünk, együtt tanulunk, és most hogy vége a tanévnek mindez kib!szott szar. Hiányzik. És nem tudom eldönteni, hogy mit akar, mert felvállalni tuti nem, én még abba is belemennék, mert mindez titokban folyik, és mivel csoporttársam nagyon nehéz lenne elviselni ha megszűnne a kapcsolat kettőnk közt. Szóval nem tudom eldönteni hogy szerelmes vagy csak ez egy extrája a kapcsolatunknak. Én nem tudom őt barátnőként kezelni, csak úgy simán, én tényleg szeretem, és nem tudom mitévő leszek ha megszakítja mindezt....Szerintetek ha tovább folytatjuk mindezt a következő tanévben lehet jövője?

2015. júl. 7. 12:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a csaj is bi, akárcsak én, és ne volt hosszú kapcsolata eddig, és bevallása szerint még nem is kötelezné el magát, de fél év az már elköteleződés véleményem szerint.
2015. júl. 7. 12:54
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
nekem erekcióm lett.. :D
2015. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok fiatal, átéltem már pár dolgot, de ez a kérdés, vagy inkább a kérdező, olyan szexuális izgaommal töltött el, hogy nem igaz.

Látatlanban is szerelmes lettem mindkettőtökbe.

Tanácsot adni nem nagyon tudok, nektek kell érezni, tudni mi van köztetek, mi van a fejetekben. Egy extrás baráti kapcsolat is évekig kielégítően tud működni, de ahhoz nagyon erősnek kell lenni fejben, tudni, hogy bármikor vége lehet, vagy komolyabbra fordulhat.

Szeretkezzetek sokat mindenesetre.

36F

2015. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erősnek mindenképp erős a kapcsolatunk, én nem is tudnám elképzelni már nélküle, és igazából az a tapasztalat, amit neki köszönhetek szexuális téren az felbecsülhetetlen.
2015. júl. 7. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Keress magadnak egy fiút.Pusszancs
2015. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet találni olyan srácot, akit nem zavar, hogy együtt vagytok. És ha a barátnődnek van valakije, akkor nem fél a lelepleződéstől, folytatni fogja. Szerintem nyugodtan csináljátok, idővel hátha Te is kiszeretsz belőle és majd találsz magadnak egy fiút. De ha most ez tetszik, akkor miért ne? :)

19f

2015. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!