Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez jelent valamit vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit vagy csak eltúlzom?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel nagyon régóta több mint 10 éve ismerjük egymást és régebben állandóan veszekedtünk és szinte 5 percenként össze vesztünk és kibékültünk szinte nyírtuk egymást.

Mostanság elkezdett ölelgetni és megköszön olyan dolgokat amiket régen soha pl ha elkísérem valahová.

Eddig ezt sosem tette.

Legutóbb egy fiú előtt előtt kitalálta h játszuk el h leszbikusok vagyunk.

és h adjuk be a többieknek h mi együtt vagyunk és a barátnője vagyok.

Vagy pedig lemond miattam akár egy találkát is vagy pedig elmondja h szeret pedig ilyet soha nem csináltunk ezelőtt.


Esetleges helyes írási hibákért bocsi.



2015. aug. 24. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, úgy tűnik jelent.


De te ismered több mint 10 éve, neked jobban kell tudnod.


Esetleg kérdezz rá nála, vagy te is viselkedj vele egyértelműbben, ha akarsz valamit.

2015. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem valami pasit akar lekoptatni.


Egy őszinte vonzalom nem így néz ki, az élet nem egy femslash fic, gyerekek. Ha őszintén elkezdett volna valamit érezni irántad, és előtte heterónak hitte volna magát, akkor most nagyon kedves, de távolságtartó lenne.


A legtöbb leszbikus fél attól, hogy a nőket, csajokat akik tetszenek nekik kellemetlen helyzetbe hozzák. Ha valaki bejön, azt nem akarod elijeszteni, és ha emellé az adott vonzalom nem épp megszokott, akkor abszolúte nem érzed azt, hogy a másik jól fogja fogadni a közeledésedet.


Az jellemzőbb lenne, hogy öt méterről nagy szívecskeszemekkel néz utánad, keresi a társaságodat.


Ez a csaj nem leszbikus, hanem manipulatív. Vagy rájött hogy egyedül van, és most kell neki egy legjobb bari, vagy csak van valami pasi aki nagyon tapad.

2015. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval kedves előttem szóló..

Úgy gondolod, hogy egy pasit tök lazán lekoptat valaki, leszbinek adja ki magát ennek érdekében,

ugyan ez a személy, mikor tényleg szerelmes, szolidabban viselkedne?


Érdekes elmélet.

2015. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a második válaszolónak nagyon jó z elmélete! Én is ezen a véleményen vagyok és én (leszbikus lány) biztos nem így közelednék egy másik lány felé. Én is azt az 5 méteres szívecske szemet alkalmazom...:(
2015. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

bár jókat mind a 2es de mivel 10+éve barik vagytok,én egy picit másra gondolok.Valszeg nem leszbi,és nem is szerelemes beléd,de akar valamit tőlled,ami sokminden lehet: én egy "lányos" együttlétre tippelek,mert kiváncsi. esetleg egy pasi lekoptatása,valaki féltékennyé tétele.vagy valami még nyakatekertebb csaj dolog.


ha korortokat elárulnád könnyebb volna.

2015. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!