Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak Erdélyben leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Erdélyben leszbikus közösségek/emberek?

Figyelt kérdés
Én Erdélyben élek, de eddíg még csak Magyarországon lévő hozzám hasonlóan leszbikus egyénekkel diskuráltam és egyszerűen csoportokat sem találok, ahol itt élő ilyen emberekre lelhetnék. Olyanokat keresek, akikkel lehetne barátkozni és nem csupán a szexet hajszolják. A biszexuálisak társaságát nem keresem, sem az átverősekét. Egyenlőre komoly kapcsolatban sem gondolkozom, csupán jó lenne tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen.

2015. okt. 1. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elég gáz ha elitéled a bi csajokat, nem ettől függ az, hogy átver-e vagy megcsal-e.


Közösséget meg a google keresőjén át nézzed, az angyalkákon volt ilyen csoport, sztem pinkvanillán is van. Egyedül tuti nem vagy, a melegek aránya állandó a társadalomban, nemzetiségtől és etnikumtól függetlenül.

2015. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nézem le a biszexuálisokat, viszont nem tehetek arról, hogy zavarna, ha a párom mindkét nemre bukna. Ez valahogy így van meg bennem. Viszont az tény, hogy rosszul fogalmaztam meg, mert attól még szívesen barátkoznék velük.

Használtam google barátom, efelől ne aggódj. Viszont a pinkvanillán már jártam régebben és nem igen találtam ilyen csoportot, meg amúgysem vágyom oda vissza. Az angyalkákra lehet ránézek, ha azt mondod, hogy ott találok emberkéket. Tudom, hogy egyenlő az arányuk, valahogy mégis a legtöbben rejtőzködnek a közelemben úgy néz ki.

2015. okt. 1. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, itt tudsz jelentkezni: [link]
2015. okt. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira értem, hogy tudok itt jelentkezni és hova, vagy hogy alapjáraton mi ez, mondjuk valószínű a csekélyke román tudásom végett is van ez, de számomra egy politikai oldalnak tűnik inkább.
2015. okt. 2. 05:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok, de senkit nem ismerek mást rajtam kívül :(
2015. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia :)

[link]

itt szétnézhetsz, és ha írsz az adminisztrátoroknak, hozzáadnak egy titkos fb csoporthoz is, ahol hasonszőrűek tanyáznak :))

én is a tagja vagyok, írhatsz nekem is, ha beszélgetni van kedved :)

2015. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már rá is haraptam! :)
2015. okt. 13. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!