Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon vonzódom az új munkatár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom az új munkatársamhoz aki leszbikus. De én (eddig? ) hetero voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem a lányok vonzanak hanem kifejezetten ő. Mind külső mind belső mind kémia... s nem úgy tetszik hogy jaj de szép lány hanem mint amikor egy fiú meg tetszik. Nálatok ez hogy megy mit tegyek ? Beszélgetünk jól el vagyunk . De most mit tegyek vagy nem tudom hogy most velem mi van mit kell tenni teljesen el vagyok veszve. Nem vállalja fel de közös ismerosünk s a nagyon drága főnököm is tudja s mondták mert tudják hogy én nem olyan vagyok aki ezt tovább adja . Segítsetek mit tegyek ?

2015. aug. 20. 01:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nos update: elmeletileg 2 napja egy par vagyunk. Huh furcsa. De jo :) csoknal tobb nem volt. utolso esetleg irhatok privatot?
2015. szept. 7. 23:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szerintem szívesen fogadjuk a történetedet :)
2015. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De izgi :D Remélem igaz sztori :)


21/L/L

2015. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen igaz a story... :)) es hat nagyon jol megvagyunk egyem meg nagyon szeret..jo oke ma egy hetes a kapcsolatunk nyilvan nem kell csodat varni de nagyon jo :)) csak hat felunk pont ma beszeltunk. O fel hogy en nem voltam meg lannyal es fel nehogy eroltessen valamit. Meg amugy nem akarja elhinni hogy szeretem ot..:) en meg felek mert nekem ez az elso ilyen es felek h nem vagyok neki eleg jo... Na meg majd a sex... Felek hogy en hogy mit stb..mert hat tenyleg megint ugy erzem magam mint egy szuz kislany... Meg en se tudom elhinni mert szenved velem mikor mas mellet ezerszer konnyebb dolga lenne. :/ na de a felelmen kivul mind a ketten nagyon jol megvagyunk es en nagyon orulok hogy vele vagyok de ez kolcsonos szerintem :))) (ne haragudjatok ha valamit elirtqm stb de mosz estem haza a munkabol es fekszem is :) ) es koszonok egyebkent minden tamogato tanacsot :)
2015. szept. 13. 00:26
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez a félelem úgyis elmúlik :)

És legalább izgalmasan indul a kapcsolat :D :)

2015. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!