Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon vonzódom az új munkatár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom az új munkatársamhoz aki leszbikus. De én (eddig? ) hetero voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem a lányok vonzanak hanem kifejezetten ő. Mind külső mind belső mind kémia... s nem úgy tetszik hogy jaj de szép lány hanem mint amikor egy fiú meg tetszik. Nálatok ez hogy megy mit tegyek ? Beszélgetünk jól el vagyunk . De most mit tegyek vagy nem tudom hogy most velem mi van mit kell tenni teljesen el vagyok veszve. Nem vállalja fel de közös ismerosünk s a nagyon drága főnököm is tudja s mondták mert tudják hogy én nem olyan vagyok aki ezt tovább adja . Segítsetek mit tegyek ?

2015. aug. 20. 01:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kerülj hozzá közelebb. :) ha szeretnéd vele,vonz akkor ne foglalkozz senkivel és semmivel, csináld. Beszélgess vele többet,meg hívd el egy este, üljetek be valahova és beszéld meg vele. Mondd el neki amit érzel vele kapcsolatban. Ennyi. :) szerintem nem fog megenni
2015. aug. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

És ő adta jelét bármi nemű közeledésnek? Nehogy égj egyet, mert nem is igaz a pletyka. Ha igen, akkor ne tartsd vissza magad, egy kis biszex még egy lánynak sem ártott, nekem se.

18L

2015. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valahogy derítsd ki, hogy bejössz-e neki, már ha tényleg lezbi. Ha igen, akkor add át magad a dolognak, egykis kitérő nem árt :)
2015. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Flörtölj vele :) Egyrészről ha valóban meleg és tisztában van azzal, hogy te nem, de nyilvánosan flörtölsz vele (félreérthetetlenül) akkor felhívod a figyelmét, ha tetszel neki ha nem. Ráadásul, ha az előbbi az igaz, akkor próbálkozni fog nálad :)

Szerintem...

21/L/L

2015. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy van-e valakije
2015. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát azt csináltam amit mondtatok fel is tűntem neki és végül el is mondtam mi van....beszélgettünk róla. hát van neki kapcsolata de ilyen se veled se nélküled... próbáltunk okot keresni hogy egyáltalán ez nekem hogy jött volt e már ilyen meg mért pont ő de nem találtunk magyarázatot. furcsa.. de szeretek vele beszélni.. meg így nagyon sokat gondolkodom a helyzeten és elsőnek még tagadni próbáltam hogy biztos csak kimerült voltam stb..de nem így van mert tényleg vonzódom hozzá nagyon is. ezért így kezdem meg emésztgetni a dolgot.. meg igy a neten próbálok találni valamit a témában.mert hogy őszinte legyek nem igazán mondtam ezt én senkinek csak a lánynak..és tudom nagyon bután hangzik de úgy érzem magam mint aki sötétben tapogat a legalapvetőbb dolgokat sem tudom hogy kell gondolok itt akár arra hogy pl egy fiúnál tudom mivel keltsem fel az érdeklődését de most nem meg ilyenek... még mindig kicsit el veszve érzem magam.
2015. aug. 26. 11:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van benned biszex hajlam, és csak idő kérdése mikor lesz újabb ilyen lány, aki megtetszik. :) De nincs gond ezzel!

Ami a munkatársadat illeti, próbálj még beszélni erről, hátha alakulhat valami.

2015. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Munkatársad teljesen elzárkózik a dologtól?
2015. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem zárkózik... sőt...kölcsönös ez az egész ha minden igaz :))..hát hagyom hogy alakuljon és meg látjuk mi lesz...:)
2015. aug. 28. 11:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen kérdések merültek fel benned, amikre próbáltál rákeresni és választ találni?

Hátha tudun segíteni :)


21/L/L

2015. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!