Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiús lányok! Adnátok pár tippet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús lányok! Adnátok pár tippet?

Figyelt kérdés

Hogy viselkedtek, öltözködtök? Látszik rajtatok, hogy nem kellenek nektek fiúk? Mit csináltok, ha egy lány szemezget veletek? Hogy viselkedtek mikor a fiúk is legyeskednek körülöttetek? Kinek beszéltek magatokról? Milyen hajatok van? És mit szerettek magatokban a legjobban? Mi a legjobb abban, hogy olyanok vagytok mint a fiúk?


Előre is köszönöm, ha valaki válaszol a kérdéseimre.



2015. aug. 18. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
En viselkedesre mondanam magam teljesen fiusnak, mar amig nem kerul sor melyebb beszelgetere, az a legtobb sracnak nem nagyon megy. :) Nagydumas vagyok, tarsasag kozepe, ilyesmi szerepet betolteni inkabbbpasik szoktak szerintem. Es egyszeruen ilyen a szemelyisegem. Talan azert, mert sokat logtam sracokkal. :) Ennek ellenere nem latszik annyira oltozkodesemen meg hajamon (hosszu hajam van, ez a leglanyosabb rajtam amugy) es sok pasi nyomul, de en egyszeruen negmondom nekik, hogy sajat kapura jatszom. :D Amugy szerintem a jarasom elegge fius... oltozkodes pedig nem kifejezetten fius, hanem rocker vagyok es sok bandas polom van, meg ujabban tobb inget hordok. :) Meg fius dolgok erdekelnek. Pl. szamitogepes jatekokat nagyon szeretem, szerelek is szamitogepet, ma keritest festettem, egy hete meg tetot szogeltem. xD Nem tudom, volt-e valami szamodra hasznos a valaszomban, remelem igen. :D
2015. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát is-is. Mert mintha engem írtál volna le, kivéve azt, hogy én nem vagyok rocker. De segítettél, igen :)
2015. aug. 18. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Ing-farmer, vagy bármilyen laza viselet.

Nem azért öltözködöm így, mert fiús akarok lenni, egyszerűen nekem ez a kényelmes és a természetes.


Nem tudom ránézésre látszik-e rajtam, de nem szemezgetek fiúkkal.

Ha beszélgetésbe elegyedek velük (mert szoktam, eléggé jól kijövök velük) akkor nem flörtölök. Aki próbálkozik, azt pár szóval, gesztussal megpróbálom leépíteni.

Nem nagyon szoktam megmondani, hogy a lányok tetszenek, inkább csak rájönnek maguktól.


Szeretek a lányok előtt magabiztosnak tűnni, titokzatosnak. Ez egyébként a legtöbb lánynak be is jön:)


Rövid hajam van, az arcomnak előnyösen oldalfrufru.


Szerintem én azt szeretem magamban a legjobban, hogy nem szorulok rá egy kapcsolatra, tehát nem megyek bele akárkivel.


Viszont aki egyszer elcsábít... :))


20/L

2015. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Légy önmagad. Olyan ruhákat vegyél föl, amikben komfortosan érzed magadat.

Nem kell egyenfiúsan kinézni, nem attól leszel jó leszbikus, hogy megvan a hátracsapott sapesz, a kockás ing és a bő farmer airmaxel.

Nem kell sablonfrizut vágatnod, lehet neked full fiús ruhák mellé hosszú hajad, vagy tüsi haj mellé nőies öltözködésed.


a fiús stíluson belül is vannak árnyalatok, stílusok, stb.


Annak beszélj magadról, akivel biztonságban érzed magadat. Fontos, hogy meglegyen a bizalom, mert ha emiatt kirúgnak a munkahelyedről vagy otthonról, az azért durva.


A férfiaknak szvsz tökmindegy mit mondassz, aki érti a nemet, az egy egyzserű nemből is tudja hogy hagyjon békén. Aki nem, az meg csak azért is bacogatni fog.

2015. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm :) Azt elfelejtettem kérdezni, hogy a kor mennyire számít nálatok?


Sokat segítetek, köszönöm!

2015. aug. 18. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha a partner pár évvel fiatalabb, de plusz pár év sem kizáró ok nálam :)


20/L

2015. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Én nagyon félek nyitni mert még fiatal vagyok és félnék nem vennének komolyan. De ráérek, csak azért igen :)
2015. aug. 18. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
1. Én teljesen olyan vagyok mint te :D Amúgy meg nekem is elég fiús személyiségem van, viszont tudok elég lanyos is lenni...:D
2015. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A negyedig válaszadóval tudok nagyon egyetérteni.

Ne akard kategorizálni magad, egyszerűen legyél olyan, amilyen vagy. Ha mindenki még saját magára is skatulyát húz akkor előbb vagy utóbb ugyanolyanok leszünk mint mindenki más. Ettől függetlenül az emberek többsége fiúsnak talál engem, viszont párom és jó pár ember szerint kifejezetten lányos arcom van. Ennek köszönhető talán, hogy sajnos van egy-két kóbor férfilélek akit időközönként helyre kell rakni, pedig ha valaki, akkor én aztán tényleg semmi jelét nem mutatom annak, hogy bármelyik is kellene :D Rövid hajam van, inkább sportosan mint echte "fiúsan" öltözködök, ergó semmi kockás ing vagy fullcap. Viselkedésre pedig teljesen normális vagyok, nem vagyok egy hisztizős plázacica sem meg egy halálvagány macsó sem. Érdeklődési körömet illetően viszont a sportok és a technika van előtérben.

Remélem segítettem.

21/L/L

2015. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!