Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok között valóban sok a férfigyűlölő?

Figyelt kérdés
Azok közül a feministák közül akiket ismerek a gyűlölködésig radikálisak zöme leszbikus, még a mérsékektek zöme hetero. Ez valóban így lenne?

2021. szept. 26. 06:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
De 40 te nem érted amit írtam arra írtam hogy egy nő meg ezt mondná egy férfira amit írtam nem mondtam senkire félre értelmezed az egészet semmi bántó szándék nincs mögötte
2021. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
70%

Amit én írtam azt is félreértelmezte, nem tudom hogy szándékosan vagy véletlen.

Mindegy, mert én meg az “ismerek 3 leszbikust akik férfigyülölőek és aggresszívak, most akkor minden leszbikus ilyen” általánosító hozzáállásra haragszom úgyhogy 1-1.

2021. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Leírtam hogy sztereotíp amit én írok az is
2021. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
32%
büszke leszbikus = frusztrált nő, akinek nem jutott farok
2022. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
50%
Illetve van egy másik fajta: aki meg van róla győződve, hogy minden pasi őt akarja, róla álmodik, és ha csak megkérdezel tőle valamit, akkor már nyomulsz, és nem tartod tiszteletben, hogy ő kizárólag a saját neméhez vonzódik.
2022. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
30%
#44 A f.sz ingyen van. Bárkinek jut kérés nélkül, aki nő.
2022. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!