Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok között valóban sok a férfigyűlölő?

Figyelt kérdés
Azok közül a feministák közül akiket ismerek a gyűlölködésig radikálisak zöme leszbikus, még a mérsékektek zöme hetero. Ez valóban így lenne?

2021. szept. 26. 06:46
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Ennek a kommentnek a második felével egyetértek #20, szintén biszex nőként. :D
2021. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, hogy az emberek úgy általában hajlamosak mindenért utálni egymást féligazságokra hivatkozva és ez alól a leszbikusok sem kivételek.
2021. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem a nőgyűlölet hozta létre a férfigyűlöletet. Ha az utobbi nem létezne, az előbbi sem.


Mi oka van egy férfinak utálni a nőket. Talán mert felsőbbrendűnek érzi magát hozzájuk ("mi férfiak építettünk mindent", " a nőnek a konyhában a helye" stb), vagy mert egy darab húsnak, egy szexuális tárgynak tekinti a nőt, talán mert hatodikban visszautasították, vagy mind egyszerre. :D

És itt most elmondom, hogy nem minden férfira jellemző ez.

De ha egy nő csak ilyenekkel találkozik, akkor hajlamos általánosítani és az egész férfi nemet egy kalap alá venni. Ez emberi természet.

A tapasztalatokból következtetést vonunk le. És amilyen az előbbi, olyan az utóbbi.

A gyűlölet egyfajta védekezési mechanizmus is lehet. Nem minden férfi rossz, de nem tudja melyik igen és melyik nem, ezért az agya általánosít, hogy megóvja a veszélytől.

Ha egy kutya megharap, valszeg óvakodni fogsz az utcán levő kóbor kutyáktól, lehet meg is utálod a kutyákat úgy általában.


Ettől függetlenül ha megbizonyosodik róla, hogy nem "jelentesz veszélyt" rá, nem fog téged is utálni, csak azért mert férfi vagy.


Egyebként szerintem nem jellemzőbb jobban ez a leszbikusokra. Csak jóval több hetero nő van, és ezért a kisebbség hangosabbnak tűnik.:D De én már találkoztam rengeteg meleg férfi mizandristával is. A meleg férfiak a homofóbia miatt utálják a hetero férfiakat általában, a meleg nők meg a homofóbia+ szexizmus kombó miatt.

2021. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
72%

Az átlag heteró pasi sokkal durvább módon lenézi, gyűlöli a nőket, de a csajok ezt tolerálják.


Aki nem, arra rásütik, hogy férfigyűlölő.

2021. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
24# az akkor miért van szerinted hogy a nők mindig is alkoholista perverz büdös parasztoknak tekintette a férfiakat (az ókorból is vannak ilyen írások ahol nők leírták hogy pl az átlag görög férfi egy büdös paraszt *persze akkori kifejezésel*)
2021. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
A nők? Nők alatt kit értesz? Az összes nőt? Én pl nem tekinten annak a férfiakat. Egyedül az alkoholista perverz büdös parasztokat tekintem alkoholista perverz büdös parasztoknak. :)
2021. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

#26 A "paraszt" kifejezés szitokszóként használata nagyon primitiv nyelvi kultúrára vall.

Megalázol vele egy tisztességesen dolgozó, élő tarsadalmi réteget!


Azzal dicsekedsz hogy képes vagy különbséget tenni férfi és férfi között. Paraszt és paraszt között nem vagy képes? Mert azzal, hogy szitokszóként használtad a nevüket mindenkit egyként aláztál meg...

2021. okt. 2. 08:47
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy vagy képes ennyire kiforgatni mások szavait? Ez már tényleg csak kötekedés.
2021. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
27# te valamit nagyon félre néztél nem én használommásokra hanem mások mindekire
2021. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

#29 azt nem neked írta hanem nekem. Te a #25 voltál és nekem szólt #26 nak.

Ez a poén hogy én a te szavaidat használtam csak fel, te kezdted a paraszt szót szitok szónak használni, mégis engem támad be.

Az volt a kérdése hogy a leszbikusok férfigyülölők e, az volt a mondandóm lényege hogy egyáltalán nem vagyok az, és nem is általánosítok, mégis megtalálta a módját hogy kiforgassa teljesen a szavaimat.

2021. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!