Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok között valóban sok a férfigyűlölő?

Figyelt kérdés
Azok közül a feministák közül akiket ismerek a gyűlölködésig radikálisak zöme leszbikus, még a mérsékektek zöme hetero. Ez valóban így lenne?

2021. szept. 26. 06:46
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Ja bics akkor nem szóltam amikor kiírtam még én voltam a 26-os kehet azóta törölte egyet na mindegy
2021. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Bocs*
2021. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
(bocsánat mindenkitől hogy me tudok írni csak gyorsan írok és sokszor annyira belejövök hogy nem figyelem a félre írásokat és rögtön küldöm előző vagyok)
2021. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező, nem szoktam leparasztozni senkit, nyugi. Talán általános harmadiknak megtanította a magyar tanárom hogy nem illik.

Én csak a #25 től idéztem.

Úgyhogy keress nást amiben beleköthetsz.

#26 voltam.

2021. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
harmadikban*
2021. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
25%
Én amúgy a 25-ös válaszomban arra reagáltam hogy a 24-es sztereotíp véleményt írt a férfiakról hogy általánosságabn gyűlölék a nőket a férfiak erre válaszul mondtam én is egyet hogy a nők miért nézik le a férfiakat ami szintén sztereotíp és ezt jól tudom attól hogy valaki nő nem lessz joga többhöz mint egy férfinak és csak azért nem fogok vele egyet érteni ők is emberek hát akkor őm is viseljék el azt a sz@rt amit a férfiak is általában a feministák (tisztelet a kivételnek) csak a nők javait ertik egyenlőség alatt a rossz dolgokat nem kérik amit mi férfiak nap mint nap megteszünk ha egyenlőséget akartok fogadjátok el a hátulütőit is
2021. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj #36, de tényleg olyan gyors a gondolatmeneted hogy nem tudom követni mire akarsz kilyukadni.

De a feminizmus lényegét nem hiszem hogy érted. Nem arról szól amit leírtál.

Mire gondolsz sok sz*r alatt amiket a férfiaknak el kell viselnie? Szerintem az mindenki közül a hetero férfiakat éri a legkevesebb megkülönböztetés. Hidd el, nem nektek a legrosszabb.

2021. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

#34 Ez nem kötekedés.


Alapvető normális kommunikáció. Nem niggerezünk,

nem zsidózunk,

nem cigányozunk,

nem parasztozunk...

2021. okt. 2. 15:21
 39/46 anonim ***** válasza:
95%

Oké. Nem is szoktam. Főleg mivel vannak fekete, roma és földművelő barátaim is.

A pejoratív értelemben vett parasztozást a #25 kezdte, én csak arra reflektáltam.

#25nél miért nem zavart a szóhasználat?

2021. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

#25 Az utánad szólót figyelmeztettem arra hogy a "paraszt" szó pejoratív használata elfogadhatatlan. Ez rád is vonatkozik!!!


# 39 Pótoltam. Elnézest kérek hogy elmulasztottam. Az indulataim termeszetesen mindenkire érvényesek, nem csak rád...

2021. okt. 2. 16:24
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!