Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok között valóban sok a férfigyűlölő?

Figyelt kérdés
Azok közül a feministák közül akiket ismerek a gyűlölködésig radikálisak zöme leszbikus, még a mérsékektek zöme hetero. Ez valóban így lenne?

2021. szept. 26. 06:46
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

#9 Nem tapasztalom a heteró férfiak álitólagos nőgyülöletét. Ez a radikális feministák fantazmagóriája, amivel a saját gyűlölködésüket igazolni akarják.

A feminizmusnak miattuk van ilyen rossz híre. Agresszívek, vádaskodók, gyűlölködők.

2021. szept. 26. 08:36
 12/46 anonim ***** válasza:
80%

11-es:

Te miről beszélsz?

Nézz meg itt egy rakat választ ebben a kategóriában. Rengeteg frusztrált férfi van, akik szánalmukba nőgyűlölők lettek és olyanokat írnak, hogy az már nem normális.

2021. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
23%

12es

Az a rengeteg néhány férfi valójában, akik azért vannak itt, mert ez az anonim oldal, ahol kiélhetik magukat, a való életben valószínüleg hallgatnak. Ez egyáltalán nem reprezentatív.

2021. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
#13 Valóban. Idióták mindenütt vannak, néhány hülye firkálja a nőgyülölő szövegeket. A férfiak zöme nem nőgyűlölő, a való életben mindenki tapasztalhatja.
2021. szept. 26. 09:00
 15/46 anonim ***** válasza:
77%

Szeretnék idepofátlankodni bi-ként. Férjnél vagyok, szóval remélem tőlem elfogadjátok a negatív véleményt a férfiakról, így, hogy nem vagyok leszbikus.

Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy nagyon sok pasinak mániája a két nő felállás, ezért már engem is bi-ként sok férfi zaklatott, ha kiderült. Nagyon nyomulósak tudtok lenni, ráadásul hajlamosak vagytok a nőket eszközként kezelni, ha szexről van szó, sokkal nyersebb is a szexualitásotok. Ez nagyon taszító tud lenni. Sok hetero nő is szenved attól a jó néhány baromtól, aki őket is megtalálja, és persze egy leszbikus párt még annál is több fogja zaklatni. Ráadásul az egótok is nagyobb, kevésbé jól viselitek a visszautasítást, amire sokszor agresszíven reagáltok.

Nyilván nem minden pasi ilyen, de saját tapasztalat alapján vannak szép számmal. És egy olyan nőt, akit ráadásul csak a nőies erotika vonz, még inkább zavarni és taszítani fog ez a viselkedés. Az már persze az adott nő intelligenciájától függ, hogy ez alapján mennyire általánosít. Természetesen a leszbikusok között is vannak ilyenek is, olyanok is.

De ha ti is általánosítani kezdtek, semmivel sem lesztek jobbak náluk.

2021. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%

A környezetemben elég sok bi-meleg-leszbikus ember van.

Nem mondanám azt hogy a leszbik férfigyűlölők, csak sajnos nagyon sok esetben nincs tiszteletben tartva az férfi részről, hogy a hölgy nem hozzájuk vonzódik. Megy a nyomulás, a flörtölés még akkor is ha ez már a tudtukra lett hozva. És jönnek azok a szövegek hogy: Azért vagy leszbi mert nem lettél eléggé megk*rva, Biztos sz*rok voltak az előző pasijaid, Majd én heterót csinálok belőled stb. És kialakul már egy alapvető ellenszenv a pasikkal szemben. Nyilván nem szabad általánosítani, de az a baj hogy nagyobb esély van arra hogy egy pasi így reagál azután miután egy hölgy elmondta a dolgokat, és utána is próbál nyomulni, minthogy ezt elfogadja.

A meleg pasiknak azért könnyebb, mert a nők nagy része elfogadóbb, és sok nő még örül is egy meleg barátnak, mert ők általában megértőek, jó hallgatóság, és a többi. Nagyjából ennyi.

2021. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom őket, a legközelebbi barátaim mind meleg fiúk, őket nagyon szeretem.

Egy hetero fiúval sincs semmi problémám, amíg nem úgy áll hozzám mint ahogy a #16 tökéletesen leírta. De sajnos túl sok a rossz tapasztalatom.

Amúgy minden válasz aki azt merte írni hogy a fiúk viselkedésével van problémája, le van szavazva, közben egy átlag hetero fiú ugyanúgy nem tolerálná ha egy meleg fiú csinálná azt vele, amit sokszor ők velünk.

2021. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

#15 #16 #17 tökéletesen leírták.


Fiúk, ahelyett, hogy nőgyűlölőnek tituláljátok azokat, akik elmondják a tapasztalataikat, inkább kezdjetek el figyelni arra, hogy a környezetetekben élő nők miket mesélnek, beszélgessetek velük, és próbáljátok megérteni, hogy egy férfi és egy nő általános tapasztalatai teljesen különbözőek. Az utcai beszólogatások, seggre csapkodás, tapizás, szexista, megalázó viccek, tárgyiasítás sajnos mindennapos, ha szórakozó helyen vagyunk és egy fiú nyomul ránk, általában a sima "NEM" nem elég neki, csak akkor hagy békén, ha azt hazudjuk, hogy van pasink, vagy elmond minden mocskos k*rvának, mert nem bírja a visszautasítást, stb. És ez borzasztóan frusztráló és félelmetes. Ehhez még a nem-heteró lányoknál hozzájön a durva fetisizálás meg a fenyegetések, hogy majd ő "heteróra erőszakol", stb. És mint mondtam, ezek nem ritkaságok, alig múlik el nap anélkül, hogy ezek közül ne esne meg valamelyik.


Szóval én is csak annyit tudok írni erre, hogy nem utálom a férfiakat, de olyan sok a rossz tapasztalat, hogy inkább tartom a távolságot és nagyon óvatos vagyok velük, mert a biztonságom a legfontosabb.

2021. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
97%

“ Az a furcsa hogy a meleg férfiak zöme viszont jól kijön a nőkkek (a szextől eltekintve) pont az ellentettje...”


Ennek egyszerű oka hogy a hetero nők ritkábban zaklatják a meleg férfiakat, mint hetero férfiak a meleg nőket.

A meleg férfiakkal a leszbikusok is jól kijönnek.

2021. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem; a meleg férfiakra szerintem ezerszer jobban illik ez a másik nemet lenéző sztereotípia.


Ha viszont tényleg bele akarunk menni hogy melyik a férfigyűlölő szexualitas, akkor biszex nőként a biszex nőkre szavazok. Már csak magamból kiindulva :)

2021. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!