Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok között valóban sok a férfigyűlölő?

Figyelt kérdés
Azok közül a feministák közül akiket ismerek a gyűlölködésig radikálisak zöme leszbikus, még a mérsékektek zöme hetero. Ez valóban így lenne?

2021. szept. 26. 06:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk ha belegondolsz van benne logika, hogy aki gyűlöli a férfiakat, az miért feküdne le velük?!

Ettől eltekintve nem minden leszbikus férfigyűlölő.

2021. szept. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
#1 Az a furcsa hogy a meleg férfiak zöme viszont jól kijön a nőkkek (a szextől eltekintve) pont az ellentettje...
2021. szept. 26. 07:32
 3/46 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet általánosítani, de nagyobb arányban gyűlölik a férfiakat a leszbikusok, én is így vettem eszre. Az okát én sem értem, talán a férfiak alap tulajdonságait nem bírják elviselni, gondolok itt a a versengésekre, állítólag nincsenek érzelmeink, egoisták vagyunk, stb.
2021. szept. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%

"Az a furcsa hogy a meleg férfiak zöme viszont jól kijön a nőkkek"

Igen, ez is érdekes, ráadásul a legtöbb meleg jó ízléssel ugyanúgy megmondja, melyik csaj szép és szexi nagyon, dicsérni is szoktak őket baráti alapon. Cserébe egy leszbi nő szinte tuti nem fogja mondani egy pasira sem, hogy jól néz ki. Legalábbis én ezt figyeltem meg, biztos rengeteg kivétel van.

2021. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
25%
Nekem van egy teóriám, hogy vannak olyan nők, akiket erőszak érte, így leszbik lettek inkább, így utálják a palikat.
2021. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az erőszak okozna leszbikus irányultsagot... Ilyesmit nem lehet "csinálni" mert ha lehetne, akkor "gyógyítani" is lehetne....
2021. szept. 26. 07:56
 7/46 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg inkább a férfiak zomere jellemző agresszív fellépés és kommunikáció az, ami taszítja őket a férfiakban és ezért nem is baratkoznak velük, meg azért, mert a férfiak megdugni akarják őket, azzal a tipikus majd heterót csinálok belőle maszlaggal, hogy majd jól megdugom és akkor észhez tér, meg hasonlók.


Kozben a leszbikus attól leszbikus, hogy a nőkhöz vonzódik.

Tiszteletben kellene tartani egymást és kész.

2021. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
#7 Te tipikusan az az agresszív fajta vagy akiről írtam. És az is jellemző hogy a férfiakat okolod. Mindig ezt csinaljátok...
2021. szept. 26. 08:19
 9/46 anonim ***** válasza:
77%
Viszont heteró férfiak nagyon nagy része gyűlöli a nőket, ha lúzer incelekről van szó :D
2021. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
43%
7es szemlélteti tökéletesen azt, amit a 3as válaszomban írtam.
2021. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!