Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Él még valaki szexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él még valaki szexmentes kapcsolatban úgy, hogy egyébként vágyna rá? Lelkileg hogy viselitek?

Figyelt kérdés
A párom vonzódik hozzám, szeretjük egymást, de nincs rá igénye. Eddigi kapcsolataiban sem volt. Nekem viszont ez volt a legfontosabb eddig, csak miatta mondtam le róla de nagyon nehéz. Ő 18, én 20.
2020. nov. 9. 08:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
39%
Pont ez a probléma... hogy a lelki részét is szét fogja cseszni ez az életmód az egésznek. "A vágyat nem a test csinálja. A vágy a lélek ajándéka a testnek." Ha ez nincs meg mind a kettőtökben, hosszú távon halott ügy lesz a kapcsolat, akárhogy is kapálózol most itt, hogy minden szép és jó. A rózsaszín köd el fog szállni...
2020. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
73%
7 éve élek ilyen kapcsolatba, az első évben volt szex után fokozatosan nullára csökkent. Eleinte próbáltam megérteni az okát, hogy én rontottam-e elv valamit, de nem. Párom azt mondta, hogy mindig úgy gondolta, hogy a szex muszáj ezért ment bele, kezdeményezett. Részemről ez az egyetlen “hiba” a kapcsolatunkban amúgy nagyon jól működünk együtt. Szóval mi így élünk együtt. Többször volt róla szó, hogy keressek magamnak valakit a párom mellett, de mivel én őt szeretem így nekem ez nem játszik.
2020. nov. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Több mint két éve írtam ki a kérdést. Akit esetleg érdekelne :)


Együtt vagyunk, boldogak vagyunk és rendszeresen van köztünk szex is. Több mint fél évet kellett rá várnom de aztán túltette magát a korábbi traumáin (!) és azóta működik minden normálisan. A probléma ott volt, hogy soha nem vonzódott a fiúkhoz, pont mint én, de a környezet elvárásai miatt próbálkozott ilyen kapcsolatban lenni, ami nagyon rossz élményként maradt meg.

2022. dec. 8. 18:31
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Na szuper örülök nektek :)
2022. dec. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!