Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Él még valaki szexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él még valaki szexmentes kapcsolatban úgy, hogy egyébként vágyna rá? Lelkileg hogy viselitek?

Figyelt kérdés
A párom vonzódik hozzám, szeretjük egymást, de nincs rá igénye. Eddigi kapcsolataiban sem volt. Nekem viszont ez volt a legfontosabb eddig, csak miatta mondtam le róla de nagyon nehéz. Ő 18, én 20.
2020. nov. 9. 08:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez így nem egy kapcsolat. A kapcsolatot a barátságtól a szex különbözteti meg. Ez így egy barátság, amelyben az egyik vagy mindkét fél szenved. Lépj ki belőle. :(
2020. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást és minden más működik, együtt élünk lassan 3 hónapja.
2020. nov. 9. 08:42
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Akkor szerintem engednie kell hogy menj és kiéld a szexualitásod.
2020. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Kédező te is tudod, hogy nem élhetsz le így egy életet és ne is fogsz... ez olyan szinten mérgezi a kapcsolatot folyamatosan, hogy egy idő után a másik levegővétel is a plafonig emeli a vérnyomásod.
2020. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Fiatal vagy még ahhoz, hogy lemondj a szexről. Ebben a korban még teljes értékű kapcsolatot kell keresni.



Félreértés ne essék, később is. Csak ha idővel évek alatt változnak a felek, akkor már nem feltétlen érdemes egy működő kapcsolatot eldobni a szex hiánya miatt.

2020. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Éltem ilyenben, nagyon nehezen viseltem. Eleinte sem volt annyi, mint amennyire igényem lett volna, de egy idő után teljesen kinullázódott. Állítólag szeretett, minden rendben volt, de egyszerűen nem kívánta a szexet. Egy idő után beláttam, hogy én viszont igénylem, úgyhogy ki kellett lépnem.
2020. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
13%
18 éves és nem kívánja a sexet???Ott valami nagy baj van! De téged se értelek...
2020. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nem tudnék vele szakítani, nagyjából már elfogadtam hogy nekem testileg soha nem lesz jó. Az a fajta vagyok aki naponta, van hogy többször is igényli, és emiatt mindig is nehéz volt, mert mindenkinél úgy éreztem, én folyamatosan csak várok.

De ez az egyetlen hiba... Vonzódunk egymáshoz, rengeteget csókolózunk, simogatjuk egymást, de nem több.

2020. nov. 9. 10:14
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Ezt érzed most... de maximum néhány évet adok nektek. Egyre több lesz a veszekedés, a semmin felkapod a vizet jelenség... és lassan kihül a kapcsolat.


Egyébként neki volt valaha orgazmusa?

2020. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
18-20 évesek, de már együtt élnek? Kamu. Kamu. Kamu.
2020. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!