Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Él még valaki szexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él még valaki szexmentes kapcsolatban úgy, hogy egyébként vágyna rá? Lelkileg hogy viselitek?

Figyelt kérdés
A párom vonzódik hozzám, szeretjük egymást, de nincs rá igénye. Eddigi kapcsolataiban sem volt. Nekem viszont ez volt a legfontosabb eddig, csak miatta mondtam le róla de nagyon nehéz. Ő 18, én 20.
2020. nov. 9. 08:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
33%
20 évesen teljesen felesleges ilyen kapcsolatban élni. 18 éves lánnyal hogy élsz együtt, még iskolás, mit szólnak a szülei? Nem lehet, hogy csak menekül otthonról, és azért nem fekszik le veled, mert nem szeret, akár még szűz is; de te vagy a támasza..
2020. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem is kamu.Ha valaki nem kívánja a sexet minek neki barátnő és hogy várja el hogy a másik ne sexeljen?A másik oldalról 20 évesen ki az aki lemond a sexről ha kívánja?
2020. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%
Valahogyan biztos kamu. Vagy az egész, vagy az életkor. 18 éves lánynak-eddigi kapcsolataiban sem volt rá igénye...Biztos nagyon sok kapcsolata volt, ahol akkora igényének kellett volna rá lennie.
2020. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Jézusom, nektek itt mindenki kamu? Sokan ismernek az oldalon, 16 éves koromtól dolgozom, alkalmi kapcsolatokra mentem sokáig. (Egy normális volt de ő meg nem szeretett, szakított is velem)

A párom szülei nincsenek már köztünk, az ő lakásában élünk. Suliba jár, érettségizni fog. Nekem pedig 2 okj szakmám van, dolgozom.

Nem mintha magyarázattal tartoznék bárkinek. 3 kapcsolata volt előttem, fiúkkal, de hozzájuk testileg nem is vonzódott, kényszernek érezte amikor lefeküdtek.

2020. nov. 9. 12:04
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg igaz amit kétlek akkor egyikőtök se normális.
2020. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
11%
Nyilván nem, mivel leszbik.
2020. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz, eszembe nem jutna kitalálni ilyet magamtól. Remélem csak (sok) időre van szüksége. Aki kitart a párja mellett mert szereti, máris nem normális? A lány aki imád(na) szexelni, máris kamu? A szimpla gyűlölködésre pedig no comment...
2020. nov. 9. 12:19
 18/34 anonim ***** válasza:
15%

Lehet élni szexmentes kapcsolatban, egy ideig... Egy idő múlva viszont az eltérő szexuális igény olyan feszültséget gerjeszt a kapcsolatban - türelmetlenség, frusztráció - ami tönkreteszi magát a kapcsolatot. Lehet most azt érzed hű de szerelmes vagy, de idő kérdése hogy az érzések - pont az eltérő szexualitásra visszavezethetően - elkezdjenek csillapodni.

Amúgy tényleg furcsa ha egy pasi nem akarja a szexet... ott vagy szervi, vagy súlyos mentális problémák, akut komplexusok vannak.

2020. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Saját magadnak mondasz ellent.Imádsz sexelni a párod nem akar de Te mégis Őt akarod.Szerinted miért mondjuk hogy kamu :) Legyetek inkább barátok.
2020. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
59%
Ne foglalkozz Kérdező a kamuzókkal, engem is kamuznak rendszeresen, pedig valódi vagyok. :)
2020. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!