Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Él még valaki szexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él még valaki szexmentes kapcsolatban úgy, hogy egyébként vágyna rá? Lelkileg hogy viselitek?

Figyelt kérdés
A párom vonzódik hozzám, szeretjük egymást, de nincs rá igénye. Eddigi kapcsolataiban sem volt. Nekem viszont ez volt a legfontosabb eddig, csak miatta mondtam le róla de nagyon nehéz. Ő 18, én 20.
2020. nov. 9. 08:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

"3 kapcsolata volt előttem, fiúkkal, de hozzájuk testileg nem is vonzódott, kényszernek érezte amikor lefeküdtek."


A barátnőd valószínűleg nem leszbikus, hanem simán aszexuális.


Férfiakkal, nőkkel sincs igénye, és nem is élvezi a szexet. Mint ember kedvel, vonzódik hozzád, ahogy gondolom a pasasokhoz is vonzódott, de szexálisan te pont ugyanannyira mozgatod meg, mint a pasik tették

2020. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21-es pont ezért mondom hogy inkább barátoknak kellene lenniük.
2020. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, ezt neked kell eldöntened,mérlegelni, hogy szereted-e őt annyira,hogy lemondj erről. Vagy kéne valami kompromisszum. Mondjuk 1 hónapban egyszer lefeküdtök egymással. Az is több lenne,mint a semmi.
2020. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
60%

" Vagy kéne valami kompromisszum. Mondjuk 1 hónapban egyszer lefeküdtök egymással"


Abban mi lesz a jó?


- a kérdezőnek a havi 1db kevés lesz, állandóan azt fogja várni, hogy végre eljöjjön az alkalom, amit alaposan elront az, hogy tudja, megint jön egy hónap szünet


- a kérdező párjának a havi 1db is megerőltető lesz, nem kívánja azt sem, nagy nehezen ráveszi magát, de semmilyen téren nem lesz résztvevője, csak elszenvedője a dolognak


Ez az a kompromisszum, ami papíron marha jól mutat a valóságban meg loose-loose szituáció.

2020. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnőjének még az az 1 db aktus is sok lenne,akkor erre már nem tudok mit mondani. Pedig valami kompromisszum akkor is kell. Vagy kompromisszum,vagy szétválás, mert ez így hosszabb távon szerintem sem fog menni. Kérdező, vagy megalkudsz, vagy nem.
2020. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Amíg nincs más probléma (márpedig jó ideje nincs és tök jól kiegészítjük egymást) ki fogok mellette tartani. Lehet hogy még egy (2-3...) hónapot kell rá várnom, aztán ő is úgy érzi majd hogy szeretné. Erőltetni nem fogom, azzal semmivel nem lennék jobb az előző kapcsolatainál.
2020. nov. 9. 17:14
 27/34 anonim ***** válasza:
53%
#23 Te hol látod a napi több, és a 0 között a havi 1-et kompromisszumnak? Itt nincs ilyen, csak a totális csőd, ami mindkettejüket felőrli, úgy, hogy eleve tele vannak problémákkal.
2020. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
55%
És te hol látod azt,hogy a kérdező ilyet ír,hogy tele vannak problémákkal?😅😅 Pont,hogy azt írta,hogy nincsenek problémáik! Ez az egy problémájuk van,amire én írtam egy véleményt, és ennek a megfontolása nem a te dolgod! De ahogy látom a kérdező már amúgy is elhatározta magát. Győzött a szerelem és a kitartás. Ennyi.
2020. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Sex nélküli szerelem???? Fasza lehet...
2020. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Az értékelések nem rajtam múltak, többeteknek is köszi :) hogy mellette maradok, az kezdettől biztos volt. Leginkább a lelki része érdekelt, ha valaki élt meg hasonlót, náluk hogy ment, ő mit érzett... Volt is aki rám írt ilyennel.
2020. nov. 9. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!