Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy csinálják a soundingot?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják a soundingot? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam jó érzés így kipróbálnám, de nem akarok rosszat magamnak. Erre kérnék tanácsot.

2018. dec. 18. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem támogatnám hogy kipróbáld, nem mindenkinek jó érzés és vannak kockázatai (fertőzés). De ha mindenképpen ki akarod akkor vegyél egy e célra gyártott eszközt, lehetőleg fémet. És valami jó minőségű sikosítót.
2018. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó érzés, és ha rosszul csinálod, nagyon sokáig csípni fog a pisilés - olyannyira, hogy inkább nem iszol, csak pisilned ne kelljen. Nem beszélve arról, hogy nagyon oda kell figyelni az általad használt eszköz sterilitására, mert könnyen húgyúti fertőzést kaphatsz el.


Egyébként számomra a legjobb érzést ez nyújtotta:

[link]

2018. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero vagyok, de lányoknak (igen, többnek is) csináltam.


1. profi készlet (lehet rendelni)


2. KY kenőcs, vagy valami vízalapú


3. HIgénia, sokszorosan. Kesztyű, fertőtlenítő, megmosott nemi szerv, nem koszos hely.

2018. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiú vok! Köszönök minden tippet.
2018. dec. 18. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Bocsánat de megkérdezhetem mi az a sounding? Sose hallottam róla
2018. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A húgycsövébe akar bedugni egy kis rudat.
2018. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég ez nagyon fájdalmasan hangzik, szerintem nem jó ezzel játszani, bajod is lehet belőle.

42/N

2018. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért keresek ebben jártas embert, hogy ne legyen bajom.
2018. dec. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!