Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha vonzódom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha vonzódom egy fiúhoz, de rosszul érzem magam miatta?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, anyám férjhez ment egy pasihoz, akinek van egy 19 éves fia. Van még egy nővérem aki egyetemre jár, egy másik városba. A mostohatesóm meleg, erre úgy jöttem rá, hogy hamarabb hazaértem a suliból, és láttam egy csávóval csókolózni. Amikor lebukott, bevallotta, hogy meleg. Nem értettem még akkor, hogy mi történik velem, de nagyon csúnyákat mondtam rá, és megrángattam, de amikor nem ütött meg, csak szomorúan leült a földre, és elkezdett sírni nagyon rosszul éreztem magam, bocsánatot kértem tőle, és megöleltem, vigasztaltam meg azt mondtam neki, hogy szeretem. Viszont közben rájöttem arra, hogy azért voltam mérges, mert nekem tetszik, és féltékeny voltam. Mert állandóan erről álmodok, hogy együtt vagyunk.Közben szakítottak a pasival, és most nekem sincs senkim. És már olyat is mondott, hogyha nem lennék heteró próbálkozna nálam, meg helyes vagyok. De szerintem azzal amikor nekimentem azzal úgy megbántottam, hogy esélyem sincs arra, hogy valami legyen köztünk. Pedig reggel suliba viszem, meg ilyen csinálok neki reggelit. És akkor amikor valamit csinálunk jókedvű, meg sokszor megölel, hozzám bújik de belül mintha félne tőlem. Kezdeményezzek én vagy mit csináljak? Mondjam el az igazat neki?
2018. okt. 25. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy heteró vagy? Szerintem pánszexuális vagy. Ami nagyon jó dolog. Beszélgess vele őszintén, és sokat. :) Lehet, hogy egy csodás kapcsolat alakul ki ebből.
2018. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok heteró, és amíg nem kezdett el sírni addig azt gondoltam, hogy azért bántom mert nem a lányokat szereti, meg hogy ez undorító. Mérges is vagyok magamra amiatt, ahogy beszéltem vele, meg amiért bántottam. De belül azért voltam mérges mert akkor szembesültem vele, hogy én nem csak a lányokat szeretem.
2018. okt. 25. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha elmondod Neki, ahogy itt leírtad, miért és mi miatt voltál mérges, akkor ezt pozitívan fogja értékelni és nyitni fog Feléd és így elindulhat valami közöttetek. Hirtelen ennyi jutott most eszembe.
2018. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el neki őszintén azt amit nekünk is :D hidd el nem veszíthetsz vele semmit :)
2018. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Suliba viszed meg reggeli? Hány éves gyereknek akarod bevágni 21 évesen 14 nek?
2018. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, amit érzek. De még mindig tart tőlem azért amit csináltam vele. De megpróbálja velem, randizgatunk meg ilyenek. Ma moziba megyünk, aztán meglátja hogy mi lesz,de megértem mert tényleg nem lett volna szabad úgy viselkednem.
2018. okt. 28. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!