Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek rosszul csinálom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul csinálom?

Figyelt kérdés

A kérdés főleg az első élményekhez szól, mivel még szűz vagyok, és passzívnak érzem magam, arra vágyom.


Úgy gondolom kb. csak én vagyok olyan (főleg 23 évesen), aki nem alkalmizik (se szex, se orál, se semmi) , mert érzelmek nélkül úgy érzem nem menne, főleg nem egy vadidegennel, akivel csak annyit beszéltem neten hogy hova és mikor. Persze vannak akik akarnak kapcsolatot, de addig amíg szünetelnek, vagy nem találnak senkit, addig sem csak masztiznak, hanem hajtja őket az ösztön, és csinálják amire vágynak. Amit megértek és elfogadok. De volt már olyan hogy kb. kiröhögtek amikor szerelemről, és párkapcsolatról beszéltem, mintha ilyen nem lenne és egy álomvilágban élnék... És hogy szerintetek sem kéne várnom, hanem csak csinálni amit mindenki, mert azért bennem is van vágy és kíváncsiság? Még ha az első nem is olyannal lenne, akivel már 4x randiztam és úgy érzem szerelmes vagyok belé és ő is belém, és a szex/akármi után is együtt maradunk (mert valahogy így képzeltem el az elsőt)?


Kicsit irigykedek az olyanokra, akik lazábban kezelik ezt a dolgot, bátrabbak. Gondolom manapság már semmi értéke nincs, ha valaki mennyit alkalmizik vagy mennyit nem. És olyan is volt, aki azt mondta hogy ha nincs tapasztalatom mielőtt lenne barátom, akkor elhagy mert béna vagyok, mert aki már volt fiúval annak számít...



2018. okt. 13. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Úgy csináld ahogy neked megfelelő, ahogy a te személyiségedhez illik. Van aki alkalmas arra hogy rendszeresen alkalmizzon és van aki nem. Nincs ezzel semmi gond. Én is inkább szeretek lassabban haladni. Az elején én is alkalmiztam párszor de utánna elég rosszul éreztem magam miatta. Túl személytelennek éreztem. Nem azt mondóm hogy csak azzal fekszek le aki beleszeretek de minimum legyen szimpatikus a személyisége is és ismerjem minél jobban. Szóval előtte nekem 3-4 randi kell. Én ilyen vagyok én így érzem jól magam. Van aki meg teljesen jól el van az alkalmizással. Nem ítélem el őket ezért egyáltalán de én másképp szeretem csinálni. Neked azt javaslom hogy úgy csináld ahogy neked jó. Ne erőltess magadra semmit.
2018. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Sose kerestem kapcsolatot,sose képzeltem el, és nem is mertem voltna belevagni/felvallalni(nem is akartam igazából) , csak alkalmiztam, aztán jött egy pasas a semmiből(alkalmi)... Félév lezajlasban, elmondtam akinek kellett, végre nem kell titkoloznom, akinek tudnia kell az tudja, (család, barátok).

Most ez a pasas életem szerelme.

(és nem a szex miatt vagyunk együtt, sőt...távkapcsolat lesz még egy ideig)

2018. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


ELőször is: mindenki más ember, mindenki mást szeret, nincs ezzel semmi gond, egy a lényeg, hogy azt tedd amit igazán szeretnél és boldog legyél.


Én hasonló cipőben járok mint te. Számomra mindig is a szeretet és az érzelem volt a fontos. 20 évesen megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon közel került a szívemhez. Ő vele volt életem első csókja (20 évesen...) és az első szex is. Sajnos azóta már szétmentünk, eltelt azóta majdnem 1 év. Sokat gondolkoztam/gondolkozok, hogy nem-e kellene kipróbálnom ezt-azt, mert szeretnék én is huncutkodni egy kicsit. Viszont mindig rájövök, hogy felesleges lenne, nekem az kell, hogy valaki szeressen és én is szerethessem őt, nem az hogy cumizzunk egy nyilvános wc-ben. Ismerned kell saját magad, hogy te mit szeretnél valójában. Ha huncutkodnál egy kicsit semmiképp se legyen utána rossz érzésed, nincs ebben semmi gond, ha nagyon nem tetszett majd máskor okosabb leszel és nem mész bele. Ha pedig továbbra is várod az igazit akkor bízz és higgy benne, előbb-utóbb jönni fog :) Sok sikert és kitartást!

2018. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!