Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul csinálom vagy szűk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csinálom vagy szűk a gumi?

Figyelt kérdés

Még nem volt szerencsém aktushoz, de kaptam gumit és gondoltam felpróbálok egyet. Elméletileg mindent jól csináltam, mégis a makkom pereméig tudott csak gördülékenyen legörögni a gumi... Utána egy szenvedés volt azt legörgetni, szerintem kicsit szoros volt, nem is tudtam teljesen a péniszem tövéig kísérni az anyagot. Létezik hogy szűk volt? Ez egy LifeStyle gumi és ilyen világos és sötét zöld doboza van.

Köszi a válaszokat előre is!



2015. máj. 21. 09:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt, hogy olyan 14-15 cm kb, nem tudom hogy vannak ezeknek a méretezései. Lehet válogatni ehhez a mérethez átmérőben is?
2015. máj. 21. 09:19
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem is állandóan olyan érzés volt mintha szűk lenne, de hát nem lehet szűk, van aki a fejére ráhúzza :D vagy a karjára
2015. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az átmérő számít! Hosszra szinte mind ugyanakkora, rámegy még egy 20 centisre is.
2015. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehetseges, mi a Lifestylet egyszer probaltuk es erezhetoen szukebb volt mikor huztuk fel mint a Durex, raadasul abban nincs ilyen sikosito anyag hanem valami mas amitol nekem pl kellemetlenebb volt a szex.

18/L

2015. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"raadasul abban nincs ilyen sikosito anyag"


Van. Az már más kérdés, hogy neked az a fajta nem jött be.

2015. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A gumi nem szűk.. ..tehát rosszul csinálod!!
2015. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a sima gumit még a fejedre is rátudod húzni, sok filmben volt ilyen szivatás.


Én nekem is elég vastag, mégis egy vékonyabb óvszert használok, mert az vállt be. "GoodTimes" a neve.

2015. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Imádom mikor ennyire nem egyértelmű a dolog... :D kapok olyat is hogy nem szűk kapok olyat is hogy valószínűleg szűk. Most akkor mi van emberek ennyien nem tudjuk? :P

Mindegy venni fogok egy másik fajtát, és kipróbálom eddig csak ezt próbáltam. Aki azt mondja hogy nem szűk annak meg annyit mondanék, hogy nyilván van neki tágulása amire képes, de emberek ezt nem egy péniszen kell teljesítenie... nekem konkrétan kellemetlen volt ahogy nyúzni kellett, szóval ha magától nem képes annyit tágulni, csak úgy ha erővel akkor szerintem az már szűknek számít :P Köszi a gyors válaszokat!

2015. máj. 21. 09:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam is általában ez a gond :D sajnos szűk,de meg kell szokni és gyakorolni kell a felhelyezést!
2015. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Küldj róla képet és megmondom :D


De szóval..szerintem vegyél egy másik fajtát és próbáld fel azt is.

Az érzést is meg kell szokni, ha először van rajtad!

2015. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!