Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul csinálom vagy szűk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csinálom vagy szűk a gumi?

Figyelt kérdés

Még nem volt szerencsém aktushoz, de kaptam gumit és gondoltam felpróbálok egyet. Elméletileg mindent jól csináltam, mégis a makkom pereméig tudott csak gördülékenyen legörögni a gumi... Utána egy szenvedés volt azt legörgetni, szerintem kicsit szoros volt, nem is tudtam teljesen a péniszem tövéig kísérni az anyagot. Létezik hogy szűk volt? Ez egy LifeStyle gumi és ilyen világos és sötét zöld doboza van.

Köszi a válaszokat előre is!



2015. máj. 21. 09:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp veszek másikat is. Igen tehát a probléma nem csak az hogy lehet hogy kényelmetlen, hanem az hogy például ami nekem egyből feltűnt, hogy mivel csúszik nem találok rajta fogást, ekkor jön az hogy próbálod körömmel megakasztani amit ugye nem szabad... Ha csak simán erőből akarom legörgetni akkor meg attól féltem leszakítom a farkam nem volt valami jó érzés xd
2015. máj. 21. 12:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommented alapján felmerült bennem, hogy nem kifordítva akarod te felerőszakolni?
2015. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én kisebbel azért jártam jobban mert ugyan jobban szorít, meg nehezebb felrakni, de nagyobb élvezetet nyújt és nem szakad ki.


mikor felrakom akkor még kemény de csak úgy 80%-ban, és így könnyű is felrakni, behatoláskor éri el az igazi merevségét.

2015. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kifordítva nem tudom hogy oldanám meg mert akkor belülről akarna lefelé gördülni xd Biztos hogy jól volt felrakva :) Megnézek majd még másik márkát is ha van rá igény leírom mi lett a végeredmény. Köszönöm még egyszer mindenkinek aki válaszolt!
2015. máj. 21. 17:03
 15/15 anonim ***** válasza:

A méretek nem hosszra, hanem átmérőre vannak beosztva. Természetesen a vastagabbhoz hosszabbat adnak, de az elsodleges szempont a vastagság. Vehetsz más márkát is, de minden márkának különböző méretei vannak, lehet h most épp egy kicsit vettél.


Itt van egy méret összehasonlító oldal:


[link]

2015. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!