Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy nem vonzódom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem vonzódom a fiúkhoz, csak a kapcsolathoz egy fiúval?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzetem, már jó pár éve nem tudok dűlőre jutni ezzel...

A lányokat szeretem, imádom, de leginkább, mint barátokat. Szépek, jól néznek ki és időnként megmozgatnak, de többnyire unalmas, ha egy lánnyal képzelem el magam, valahogy sokkal szívesebben helyezem magam az ő szerepükbe.


A fiúk nem vonzanak. Vagyis, ha meglátok az utcán/neten/akárhol egy srácot többnyire nem indít be. Viszont szinte ÁLLANDÓAN rájuk gondolok. Tehát szerelem, szex a fantáziámban csak srácokkal működik. Viszont azt érzem, hogy nem is konkrétan a srácok maguk tetszenek (ezért nem mozgatnak meg pl a jóképű haverjaim), hanem csak a kapcsolat tetszik, ami lehetne közöttünk. Tehát, ha meglátok egy párt (heteró párt), akkor egyből elképzelem magam a lány helyébe és lényegében nem is számít, hogy hogy néz ki a srác (azért nyilván vannak alapvető elvárások), mert nem az a fontos, hanem az, ahogyan hozzám ér és ahogyan bánik velem (tehát testi-lelki törődésre gondolok, nem csak szexre).


Ez micsoda?

18/F


Próbáltam srácokkal ismerkedni már neten és tök jó volt, de valamiért mindig elbizonytalanodom, mert soha nem érdekel/nem vonz különösebben, hogy hogy néz ki a fiú és ez nagyon furcsa.


2018. júl. 14. 09:14
 1/9 October15 ***** válasza:
50%
Bármilyen tapasztalat? Esetleg egy a kapcsolataiban / szexben domináns lány?
2018. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

egyszer volt egy sráccal petting-szerűség, de kimondottan nem tetszett a srác (nem is ismertem), így nem volt valami hűdejó, inkább közepes.


nagyon furcsa lenne dominánsabb lánnyal egy kapcsolat nekem, ráadásul nem is egyszerű ilyen lányt találni

2018. júl. 14. 09:59
 3/9 kovpet ***** válasza:
100%
Keress domináns srácot akkor. Olyat, aki tetszik is. 18 évesen igen jó esélyeid vannak.
2018. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem vagy transz?

Szerintem egyértelmű, hogy a fiúk jönnek be.

Talán csak aszex vagy, vagy csak romantikus kötődés esetén tudsz igazi vonzalmat érezni, erre is van egy kifejezés.

2018. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezek közül minden lehetőségen elgondolkodtam már...

Talán a legközelebb a valósághoz a legutóbbi dolog áll.. Tehát, hogy csak érzelmi kapcsolat után tudok érezni vágyat.

2018. júl. 14. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, elég fiatal vagy még, nem kell túlaggódnod ezt a dolgot.

Nekem is fura volt először a barátommal, aztán szerintem csak nem illetünk össze.

Ha majd megtalálod a másik feled, azt tudni fogod, és még csak az sem érdekel majd, milyen nemű, persze valószínű fiú lesz, de akkor is, azt itt tudni és érezni fogod, addig pedig ne aggódj azon, hogy egy sima kapcsolatot nem érzel tökéletesnek.

Ismerd meg magad, ismerkedj és alakul majd.

2018. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Buran ***** válasza:
76%

Van, akinek a szexuális vágyhoz elengedhetetlen, hogy romantikus vonzalmat érezzen a másik iránt.


Talán érdemes lenne először összebarátkoznod valakivel, olyan klasszikus, testi-lelki jó barátot találni (ezt rohadt nehéz), akivel akár idővel több is lehet. (Ezt a mai magyar meleg kultúrában szinte lehetetlennek találom, de egy próbát megér.)


18 évesen hatalmas keresleted lenne a "húspiacokon", ha pedig tényleg minimálisak az elvárásaid, akár még találhatsz is valakit, aki ebbe belemegy. Vagy nem is kell tudnia a többről. Először talán elég csak barátságnak indítani.


23/F/m

2018. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

“Talán érdemes lenne először összebarátkoznod valakivel, olyan klasszikus, testi-lelki jó barátot találni (ezt rohadt nehéz), akivel akár idővel több is lehet. (Ezt a mai magyar meleg kultúrában szinte lehetetlennek találom, de egy próbát megér.)”


Kevés nyomasztóbb dolgot olvastam ennél a válasznál.

Könnyű rossz tapasztalatot szerezni, és gyakran tényleg nehéz, ezt a részét nem vitatom.

Nekem 23 évesen lett, egy 19 éves barátom akit itt ismertem meg, és vele nagyon jó volt, az elsők voltunk egymásnak.

Később ugyanitt megismertem egy hasonlóan jó srácot.

Pedig nem voltam egy főnyeremény, épp ellenkezőleg.


“18 évesen hatalmas keresleted lenne a "húspiacokon", ha pedig tényleg minimálisak az elvárásaid, akár még találhatsz is valakit, aki ebbe belemegy. Vagy nem is kell tudnia a többről. Először talán elég csak barátságnak indítani.”


Ha valaki mégegyszer leírja ezt a húspiac dumát, én kirohanok a világból. Igen, a fiatalok után könnyen kapnak, de aki ezen a vonalon mozog és adja oda magát, az ne csodálkozzon, ha később nem lesznek normális kapcsolatai.

Ha én megelégedtem volna ezzel a felállással, soha nem lett volna normális barátom. Nem számíthatok kivételnek, többször is összejött, és jó srác sem vagyok.

Egy 18 évesnek még rengeteg lehetősége és ideje van, hogy megismerkedjen egy hasonló korú és hasonló sráccal, és nem kell semmilyen piacon felkínálnia magát.

2018. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
79%

Ezt ugy hivjak homoromantika(vagy mi) olvastam vhol es elkudenem a linlet de nem emlekszem hol...de ott egy pelda alapjan irtak meg probalom felidezni.


1.pelda:homoromantika

Vmi olyasmi volt h volt vmi edit aki kb. mindennap masik pasival fekudt le de nem tudott egyett se szeretni es volt Bernadeth akivel mindent meg beszeltek egy hullam hosszon voltak kiegeszitettek egymast.Tehat olyan voltak mint egy par csak nem eltek szexualis eletet.


2pelda.:heteroromantikus:nem nehez itt edit sokkat kavar csajokkal de van egy fiu baratja akivel ugyan az a helyzett mint bernadettel csak itg mibdjuk most andras.

Lanyokkal szexel de fiu a lelkitarsa


3pelda:biromantika:Nem reszletezem fiuval lannyal tud szexelni es tud romcsi kapcsolatba lenni.


Tehat lehet egy heteroSZEXUÁLIS ember biROMANTIKUS es homoROMANTIKUD ahogy lehet egy homoSZEXUALIS ember is biR.és stb.


Remélem tudtam segíteni (:

14/F


De amugy 14 evessen nem a karom itt osztani az eszt en is csak olvastam valahol es nem teljessen emlekszem mindenre de a lenyeg az ez.

2018. júl. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!