Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Házas vagyok, és eddig azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, és eddig azt gondoltam, hogy bi vagyok, de lehet inkább meleg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régen volt pár fiúm, de jártam lányokkal is.Volt egy 4 éves kapcsolatom egy fiúval, ami kiderült otthon, és szinte belém beszélték otthon a szüleim, hogy nem lehetek meleg, mert voltam együtt lánnyal.És, egy valódi meleg azt kicsit sem élvezné. És hogy próbáljam heteró irányba mozdítani magam. Utána voltam lányokkal, de senki nem fogott úgy meg mint az exbarátom. Elvettem egy rendes nőt, de már azt éreztem, hogy nem bírom ezért találkoztam fiúkkal. És az egyik fiú akivel voltam ismerte az exemet, és így megtudtam, hogy hol él, elmentem hozzá. És megint kezdek beleszeretni mint régen, viszont nem igazán tudom, hogy mit csináljak. Mert jó lenne elválni, és az exem is azt szeretné, viszont szeretem a feleségemet is emberileg.
2018. nov. 3. 10:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted emberileg a feleségedet, akkor nem az lenne neki is a jó, ha olyan férfival lehetne együtt, aki szerelmes is belé és kívánja?

Mert az ilyen tököléssel három ember idejét is vesztegeted. A nejedét, az exedét és a magadét is.

2018. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az kevés ha emberileg szereted.
2018. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, mert ahogyan most élsz, annak semmi értelme.
2018. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
Jajjj de bonyolult életed van :(
2018. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Hát ilyen az, amikor az ember érzelmei, a személyes vágyak kiélésének kényszere meg a társadalmi és erkölcsi elvárásoknak való megfelelés igénye keveredik.
2018. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Bennem ilyenkor megkérdőjeleződik, hogy tényleg civilizált társadalomban élünk-e. Egy modern államban, egy - elvileg - felvilágosult környezetben, hogyan fordulhat az elő, hogy valaki letagadja önmagát, és lelki terrorban kell tartsa az életét? Emberileg szeretni bárkit lehet, szerelemből csak keveset. Válj el, ne kínozd magadat tovább.
2018. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Eleinte szerettem én a barátnőmet, és mivel ment a szex nem is gondoltam rá, hogy meleg vagyok. És azt gondoltam, hogy az exem iránt azért érzem azt, mert mivel fiúk vagyunk jobban kijöttünk egymással. A szüleim meg azt mondták, hogy nem vagyok én homoszexuális így idővel azt gondoltam, hogy csak kicsit vagyok biszex. De rám jött egy boldogtalanság érzés, és végül összeállt a kép, hogy ezért van. A feleségemmel már nagyon össze kell szednem magam, hogy menjen a szex.
2018. nov. 3. 13:42
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Szia. Nem mondom hogy csak a saját hibádból, mert mások is közreműködtek, de egészen idáig elb*sztad az életed. Az jó, hogy kezded felismerni az érzéseidet, és mit sem számít, fiú vagy lány felé érzel szerelmet, mindig a szíved után menj. Egyébként szinte a saját storymat olvastam, engem is elhagytak 4 év után, egy akarat-gyenge biszex fiú, aki inkább már sunát akart, persze semmi szerelem sincs ott.....
2018. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8. Tudom,hogy elszúrtam de nagy szó, hogy az exemnél eltudtam érni, hogy megbocsásson, azután ahogy viselkedtem.Mert ugyanígy egy lányért hagytam el én is,akit nem is szerettem.De a szüleim belém beszélték, hogy nem vagyok meleg. Már ő is azt kéri, hogy döntsek, és ha magamba nézek belátom, hogy őt szeretem. És ha nem találkozunk minden bajom van. Remélem, hogy a te exed is észhez tér.
2018. nov. 3. 15:28
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Ahelyett, hogy a mi monológjainkat olvasod, inkább cselekedj. Állj a nő elé, és őszintén mondd el neki az igazat. Ha szeret, megérti - bár, sok választása nincsen.
2018. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!