Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Házas vagyok, és eddig azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, és eddig azt gondoltam, hogy bi vagyok, de lehet inkább meleg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régen volt pár fiúm, de jártam lányokkal is.Volt egy 4 éves kapcsolatom egy fiúval, ami kiderült otthon, és szinte belém beszélték otthon a szüleim, hogy nem lehetek meleg, mert voltam együtt lánnyal.És, egy valódi meleg azt kicsit sem élvezné. És hogy próbáljam heteró irányba mozdítani magam. Utána voltam lányokkal, de senki nem fogott úgy meg mint az exbarátom. Elvettem egy rendes nőt, de már azt éreztem, hogy nem bírom ezért találkoztam fiúkkal. És az egyik fiú akivel voltam ismerte az exemet, és így megtudtam, hogy hol él, elmentem hozzá. És megint kezdek beleszeretni mint régen, viszont nem igazán tudom, hogy mit csináljak. Mert jó lenne elválni, és az exem is azt szeretné, viszont szeretem a feleségemet is emberileg.
2018. nov. 3. 10:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Elfogok válni és elmondom neki, hogy nem szeretem már. Valószínűleg holnap fogom megtenni.
2018. nov. 3. 18:21
 12/22 anonim ***** válasza:
9%

Csak ne azt mondd neki, hogy meleg vagy.

Mondd azt, hogy biszex.

Belegondolva a helyzetébe magam...nagyon fájna ha rájönnék, hogy a párom nem is kívánt valójában.

2018. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A szexuális orientációmat nem terveztem elmondani neki, csak azt hogy már nem szeretem. Mert a válás után felköltözöm pestre, de még itt kell élnem amíg munkahelyet váltok.
2018. nov. 3. 18:33
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

Időpont ma 18:27

Inkább boldog hazugság, mint fájó igazság? Mindenki megérdemli, hogy őszinték legyenek vele.

2018. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
3%

#14

De a lényegen nem változtat.

2018. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%
Jó politikus lenne belőled. A lényegen nem változtat? Hááááát jó.
2018. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
Jól teszed kérdező tiszta vizet kell önteni a pohárba. Én nem gondolnám, hogy ugyanaz írja ki a kérdést, sokan így írnak. Sok ismerősöm van aki meleg, és házas volt. Nem ritkaság.
2018. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem is fake.


Nem maga a történet valószínűtlen. Ez nagyon is elő szokott fordulni a valóéletben is.

Az viszont nem életszerű hogy tanácsot kér valaki gyakori vagy akármelyik oldalon majd pár (egyébként közhelyes) komment után, leírja hogy másnap elválik. A leírásban még leírja, hogy mitévő legyen meg hogy milyen milyen bizonytalan. (legalábbis ezt sugallja) Ugyanaznap már határozottan kijelenti, hogy holnap elválik. Egy az akkor minek tette fel a kérdést? A másik, hogy nem életszerű. Az egyetlen amit nem értek hogy ez mire jó? Tényleg örömöt okoz ez egyesnek? Na mind1. Csak annyit szerettem volna írni hogy néha kicsit gondoljatok bele abba, hogy mit olvastatok el.

2018. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
16%
és miért lett törölve a másik komment amiben ugyanúgy észérvekkel leírták, hogy ez miért egy kamukérdés?
2018. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
Lehet már eldöntötte csak kellett neki a megerősítés, hogy helyesen dönt.
2018. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!