Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Házas vagyok, és eddig azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, és eddig azt gondoltam, hogy bi vagyok, de lehet inkább meleg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régen volt pár fiúm, de jártam lányokkal is.Volt egy 4 éves kapcsolatom egy fiúval, ami kiderült otthon, és szinte belém beszélték otthon a szüleim, hogy nem lehetek meleg, mert voltam együtt lánnyal.És, egy valódi meleg azt kicsit sem élvezné. És hogy próbáljam heteró irányba mozdítani magam. Utána voltam lányokkal, de senki nem fogott úgy meg mint az exbarátom. Elvettem egy rendes nőt, de már azt éreztem, hogy nem bírom ezért találkoztam fiúkkal. És az egyik fiú akivel voltam ismerte az exemet, és így megtudtam, hogy hol él, elmentem hozzá. És megint kezdek beleszeretni mint régen, viszont nem igazán tudom, hogy mit csináljak. Mert jó lenne elválni, és az exem is azt szeretné, viszont szeretem a feleségemet is emberileg.
2018. nov. 3. 10:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%
túl sok időt töltöttem ezen az oldalon hogy ne felismerjem a fake kérdéseket
2018. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
90%
Meg különben is... a válás nem úgy megy hogy gondolok egyet és holnap el is válok
2018. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!