Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dühös vagyok rá, de mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dühös vagyok rá, de mégis szeretem, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe nagyon beleszerettem, viszont ő hetero volt. Már ez volt nehéz számomra, viszont az egyik napról a másikra gondolt egyet, és letiltott, majd egy barátomtól megtudtam, hogy azért, mert idegesítő vagyok, de előtte semmi ilyesmi nem volt ezzel kapcsán. Emiatt a nyári szünet utolsó hónapja borzasztó volt. Amikor elkezdődött a suli, akkor ő valamiért úgy tett, mintha meg se történt volna ez az egész, viszont én meg haragudtam rá még, így elkezdtem ignorálni meg bunkózni vele. Viszont ezt csak pár hétig tartott, mivel nem tudtam kibírni nélküle, így újra elkezdtünk köszönni egymással. Aztán meg egy bulin éppen el akartam volna mondani az egészet hogy mit érzek iránta, akkor megint elővette a bunkó énjét, lekezelő és paraszt volt velem, de azért piálni akart velem, de szerencsére hogy egy barátomat el kellett cipelni a kóterba, mert jó sokat ivott, így elmentem előle. Azóta is haragszom rá, bár köszönök neki, de amilyen gyökér volt velem - holott pont amiatt szerettem belé, mert kedves és aranyos VOLT - egyszerűen úgy lepofoznám, hogy a járda adja a másikat. És még nem is veszi észre magát!!! Viszont belül még mindig szeretem, mert amit iránta éreztem, az teljesen más mint mások iránt szokott lenni, jövőmet is eltudtam volna vele képzelni, de nem értem hogy miért ilyen szemét volt velem.

É 18/f Ő 19/f


Nem, nem jártunk, mivel ő hetero, én meg nem vallottam be neki az érzelmeimet, mert előtte még soha senkinek nem mondtam ilyesmit.



2018. nov. 1. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Ha te szereted,akkor szerintem mindenképpen mond el neki azt hogy mit érzel.Lehet hogy bunkó lesz veled vagy szóba se fog állni veled,de lehet az is,hogy együtt fogjátok leélni az elteteket.Szerintem egy próbát megér,aztán ha lehet,szólj hogy mitörtént! :)
2018. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha o hetero akkor ez van, lepj tovabb.
2018. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!