Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a párom, de mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de mégis megcsalnám?

Figyelt kérdés
Elég érdekesnek tünik,de mostanába egyre töbször gondolok arra hogy megcsalnám a párom! Ez azért fura számomra mert szeretem, és nem tudnám elhagyni más nö miatt! A sex iss müködig és mégis vevö lennék egy futó kalandra! Még nem tetem meg, de sajnos ez már nem rajtam mulna.
2018. febr. 15. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A helyesírásod alapján több nem is várható tőled.
2018. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
76%

mégse szereted...

..

2018. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés? Elég kretén dolog, ha másra vágysz, nem kell kapcsolatban lenni, ennyire egyszerű. És csak rajtad múlik.
2018. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább akkor a szegény párodnak mondd ezt így el, ahogyan nekünk is ide leírtad. De most szólok, meg ne próbáld megcsalni - inkább tisztázd ezt előtte vele. Ennél amúgyis többet érdemel véleményem szerint.
2018. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

szegényt leoltjátok, pedig normálisan felett egy kérdést.

igen van ilyen szerintem, hogy szeretsz valakit, közben mást is megkívánsz, és aki azt mondja vele még nem fordult elő ilyen az bizony hazudik.

nem azt mondom, hogy mindenki félrelép, de többen mint gondolnánk. ebben biztos vagyok. egyébként engem is megcsaltak, nem akarom a kérdező alá adni a lovat, csak az igazságot írtam le.

hogy mit teszel, az a te dolgod, és döntésed. hány évesek vagytok?

26 nő

2018. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnèd ilyenneszedbe se jutna
2018. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. 39f

Megbeszéltem az asszonnyal, és megért.

2018. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Letezo problema. Hat egy olyan megoldas van amibol csak jol johetsz ki, ha megfuzod hogy vegyetek be egy masodik lanyt is a buliba. Kellemeset, a hasznossal. 20F
2018. febr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!