Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha azt érzem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha azt érzem, hogy szerelmes vagyok egy fiúba, de nem biztos, hogy felmérném vállalni?

Figyelt kérdés
Ő volt az óvodai legjobb barátom, és emlékszem, hogy már a bokor mögött megcsókolt, és megbeszéltük hogyha nagyok leszünk összeházasodunk, és boldogok voltunk ettől. De utána ők elköltöztek messze, de nemrég találkoztunk egy egyetemre járunk,ő meleg lett, nekem barátnőm van. Amúgy helyes fiú, de történt köztünk valami, ami miatt azt érzem, hogy talán mégis a fiúkat szeretem. Elmentünk bulizni, és berúgtam ő is ivott. És amikor kértem hogy kísérjen ki sétálni, hirtelen megcsókolt, meglepődtem kérdeztem hogy mit csinált. Leült egy padra, meg mondta, hogy sajnálja. Mivel még részeg voltam, mondtam neki, hogy nem volt rossz, és bevallotta, hogy ennek örül mert tetszem neki, meg kezd belém szeretni. Ezután felkísért az albiba ahol egyedül voltam, és lefeküdt mellém az ágyba, meg elkezdtünk a szexről beszélni, és ő csinálta orálisan nekem. De én mondtam neki hogy azt még lehet nem tudnám és kivertem neki. Viszont csókolózni jó volt vele, és közelebb érzem magamhoz mint a barátnőmet. És testileg is bejön nekem, hiába fiú. Már azt érzem hogy továbblépnék vele, és a barátnőmnek azt mondom hogy tanulok, azért hogy a barátommal találkozzak.
2018. okt. 31. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd megcsalását nagyon rossznak találom. S azt is, hogy becsapnád. Inkább szakíts vele, s úgy probálkozz. Mindenkinek csak jobb lesz. S ne félj, legyél olyan amilyen. S azzal, akit igazán tudnál szeretni!


(Aki nem bírja a homoszexuális kérdéseket, talán nézze meg a kategoriát mielőtt rákattint.)

2018. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A 21:34 válaszoló meg mondta a lényeget.


Ha el tudsz képzelni egy kapcsolatot ezzel a sráccal akkor inkább szakíts a barátnőddel mint hogy megcsald.

Viszont ha csak testileg vonzódsz hozzá akkor inkább szakíts a sráccal és csak legyetek simán barátok.

2018. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemcsak testileg vonzódom hozzá, de mit szólnának a szüleim ha kiderülne, meg az emberek.
2018. nov. 1. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Mit szólnának az emberek? Mit szólnának az emberek? Az emberek? Komolyan? Itt tartunk? Mit szólnának AZ EMBEREK? Ki a búbánatos francot érdekel, hogy mit szólnának mások?
2018. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve egy okosabb nőt máglyára vetettek volna mondván, hogy "boszorkány",a nők ma is küzdenek az egyenlő bánásmódért.

A melegeket terápiával akarták kikezelni nem olyan régen, egyre kevesebb országban büntethető a homoszexualitás, mivel tesznek érte.

Ha nem mered bevallani másoknak, hogy ki vagy, akkor nem csak őket csapod be, hanem magadat is, ezzel együtt nem csak magadnak ártasz vele...

2018. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!