Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig hetero fiúba voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Veletek is előfurdult már, hogy hosszú ideig hetero fiúba voltatok szerelmesek? Hogyan kezeltétek ezt? A srác nem érezte meg? Én például úgy érzem, hogy valahol érezte, de mégsem foglalkozott vele..
2018. szept. 5. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt, nem is egy. Kb 13-14 éves koromtól 19-ig minden nap a szomszéd hetero srác gondolatával aludtam el és keltem fel. De ez gyerekkorban volt, amikor még azt hisszük, első látásra igazán bele tudunk szeretni valakibe. Felnőtt fejjel azért már tudjuk, hogy ez nagyon nem az. Egyébként meleg, vagy biszex srácok körében is volt már olyan nálam, hogy plátói szerelem. 26/f
2018. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

volt már full hetero koppanás nálam is...

"Elcsavarta" a fejem, (és felállította a farkam) hát mit volt mit tenni? Megpróbáltam hátha focizik két kapura is, de nem focizott, szóval botrány lett belőle, aztán lecsillapodott a helyzet, azóta messzire elkerül és én sem próbálkozok.

Ezzel sokat segített abban, hogy sikerüljön leállítani magamban a rózsaszín ördögöt!

2018. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok klassz hetero fiú van, nem csoda, ha egy-kettőt kifogtál. Nekem is volt. Valamit érezhetett, hogy ez az egyszerű barátságnál több volt, mert olyan szoros testi kontaktusokba is belement velem, amit senki mással nem csinált. Vonaton egymásnak dőlve aludtunk. Vagy összebújva tévéztünk, vagy moziztunk. Kocsmában szorosan mellém ülve nótáztunk. Nyilván erotikus bizalmaskodás nem volt. Gyönyörű barátnője volt. De néha csak mi ketten lógtunk és nekem az gyönyörűség volt.
2018. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!