Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mennyire szoktátok nyírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szoktátok nyírni a fanszőrzeteteket? Csupaszon vagy szőrösen szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Akár képet is küldhettek ☺

2017. nov. 11. 21:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy szeretem, ha teljesen csupasz a nemi szervem, és másoké is jobban tetszik úgy.
2017. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ez nem igaz. Nem kapható el kevesebb nemi betegség attól, hogy leborotválod. Esetleg bizonyos tetvek nem tudnak úgy elszaporodni, mintha "dzsungel" lenne, de nekik gyanítom, hogy a kicsit meghagyott szőr is elég. Az ismert nemi betegségeknek (HIV1-2, Hepatitis A-E, szifilisz, gonhorrea stb) semmi köze nincs ehhez. Ha passzív vagy, egyértelmű, hogyha ondó kerül a végbeledbe, bármilyen betegséget elkaphatsz, ha aktív, és úgy nem használsz gumit, akkor meg a húgycső nyílásod van egy srác végbelében, és megint semmi köze a fanszőr mennyiségéhez. Kotonban meg tökmindegy.
2017. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
45%
Szia ha erdekel irj uzit
2017. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
93%
amióta kiszőrösödtem nem nyírom
2017. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
29%
Biztosan fiatal vagy és büszke, hogy már szörzeted nött.
2017. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy azt nem értem, hogy miért pontoznak le egyesek olyan kommenteket, amik teljesen értelmesen válaszolnak a kérdező kérdésére.. nem értünk egyet valamivel és akkor nyomunk egy nem tetsziket? :D Óvoda..
2017. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
92%
nekem elég bozontos de igy szeretem
2017. dec. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Lacás1976 ***** válasza:
87%
A csupasz farok a legjobb. A sajátom meg páromé is szőrtelenül jó
2017. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
90%

Én eddig 2-szer borotválltam, miközben forró fürdőt vettem :) Először tök jó volt minden, majd amikor felálltam és léptem egyet eszméletlenűl szúrt! Azóta gyantázom magamnak és így pucér lent. :)

De ezt elég csajosnak érzem, szóval elkezdeném borotvállni csak nem tudom hogyan. :D

2017. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hangulat függő volt eddig, most évszakokhoz kötöm, télen fulbunda csupigolyszli-fenék, nyáron csupasz minden.


A páromét meg úgy szeretem ahogy kapom. Most megkértem hogy hagyja meg eredeti méretre így most full natur, eddig rövidreszabott volt és néha csupasz.

2017. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!