Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok a hús vagy a vér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok a hús vagy a vér péniszt szeretitek jobban és miért?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lenyegtelen.
2017. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán ez mit jelent?!
2017. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb a hus penisz, szeretem latni lankadtan es szexi ha egy nagy farok csak ugy log. Mig a ver penisz nem olyan nagy lankadtan.
2017. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel: Szex közben ugyan nem számít, de azért jóval izgatóbb, ha összebújáskor ott van egy méretes lankadt csoda az ember mögött. Ráadásul orált is egészen más elkezdeni úgy, ha már alapból egy nagy farkat vesz az ember a szájába.
2017. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
huspéniszem van barátom szereti pedig nekem nem lesz betonkemény mint neki
2018. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

A hús péniszt. Szép látvány lankadtan is és úgyis szeretek vele játszani. :)

Persze a másikkal sincs semmi bajom.

Mélytorkozásnál is jobb a húspénisz mert nem annyira kemény mint a vérpénisz és jobban követi a nyelőcsövem görbületét, jobban benyelhető. Viszont eddig csak egy húspénisszel volt dolgom. Feltételezem az ilyen fajta a ritkább.

30F

2019. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!