Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ti szex közben mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szex közben mennyire vagytok hangosak, és vadabbul vagy érzékibben szeretitek?

Figyelt kérdés
Kérlek azt is írjátok le, hogy aktívak vagy passzívak vagytok leginkább?
2017. okt. 12. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem vagyok hangos, bár ki tudja.. A tököm se figyeli...

Szuszogok és lihegek egy keményebb aktus közben, meg néha morgok egy mélyet, de ennyi.

Az hogy hogyan szeretem, az hangulatfüggő. De ha választani kéne, akkor az érzékiebbet választanám. A partneremet legalább átérezhetem teljesen, és kiélvezhetjük mindketten az együttlétet fizikailag és mentálisan is.


Aktív vagyok.

2017. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Én vadul szeretem csinálni és szerencsére nem kell kérnem, hogy hangosak legyenek alattam, mert általában elég keményen dugok ahhoz, hogy nyögést váltsak ki belölük. Minél jobban nyögnek, annál jobban felizgatnak. Nyilván ilyenkor én is eléggé zihálok.


23/a

2017. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok hangos, de azért észrevenni ha valami jól esik.

Uni

2017. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyögdécselek miközben a párom dug, illetve együtt nyögdécselünk.

Az érzékibb szexet jobban kedvelem, de a vad, szenvedélyes is jöhet, amennyiben a vad alatt nem durvát értesz, mert azt absz elutasítom.

2017. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
nekem az érzéki jön be
2017. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom, mivel még nrm volt hozzá szerencsém. De az érzékit választanám mindenféleképprn, ha adófna rá alkalom, egy olyan emberrel, akibe szerelmes vagyok, és ő is belém. Nem tudom. 17f
2017. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Az érzékit és a kissé keményebbet szeretem. A nagyon vad nem jön be. És nem ordítozok szex közben, csak sóhajok és nyögések.
2017. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Én elég hangos szoktam lenni, és inkább az érzéki szexet szeretem.
2017. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose adok ki hangot szexkozbe kivéve ha a partnerem farka nagyobb 21centinel mert akkor mar azt megerzem :)

20/P

2017. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum nyögni, sóhajtozni szoktam.
2017. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!