Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mennyire szoktátok nyírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szoktátok nyírni a fanszőrzeteteket? Csupaszon vagy szőrösen szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Akár képet is küldhettek ☺

2017. nov. 11. 21:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%

én testszőrnyíróval szoktam nyírni. most épp arra készülök! :)

fel is teszem egy kicsit a töltőre! :)

2017. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
83%

Én csupaszra szoktam borotválni rendszeresen, zavar ha hosszabbra megnő és hát a partneremnél is ezt szeretem. És te kérdező?


29F

2017. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%

Párommal mindketten trimmeljük és pár mm-esre hagyjuk a fanszőrünket kivéve a zacsit, mert azt teljesen leborotváljuk. Teljesen csupaszon annyira nem jön be, bár inkább legyen csupasz, mint egy rendezetlen bokor, ami soha nem látott borotvát..


27F m

2017. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

Röviden tartom, mert a legegészségesebb a nem csupasz és nem is dzsungel felállás.

Ha a páromról van szó, abba abszolúte nem szólok bele, csak dzsungel ne legyen. :D

Természetesen a röviden tartást támogatom, mert ahogy szólottam is, az a legegészségesebb. :)

2017. nov. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
72%
A teljesen csupasz a jó!
2017. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%
Engem irritál a szőr látványa szóval csupasz. Igazából ami főkép zavar az a fan szőrzet, a popsi és az arc, ha máshol szőrös azon túl lendülök.
2017. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
Én nem borotválom, párom pont így szereti. Amúgy mégis mitől egészségtelen a szőrzet? Ezt szívesen megtudnám, mert párom orvos és nem rendelkezik ilyen információval.
2017. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
31%
Nem egészségtelen csak kimutathatóan kesebb betegség kapható ell elvileg, már nem emlékszem hogy mit gátol.
2017. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
10 éve (!), tehát nem divatból borotválom teljesen le a fanszörzetemet. Annak idején az akkori társam borotválta le nekem elöször. Két oka volt: 1.) a szexuális elöjáték és 2.) az, hogy nem akarta a szörzetemet köpködni. Azóta a partenerm már más, de a csupaszság megmaradt. Most is így tetszik mindkettöknek.
2017. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rövidre szoktam vágni.
2017. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!