Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként van esélye az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként van esélye az embernek egy rendes kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tehát ami nem úgy indul, hogy ketten görcsösen párkapcsolatot akarnak és nem is úgy, hogy szexelni akarnak azonnal.

Hanem szépen, fokozatosan, lépcsőről lépcsőre haladnak előre, megismerik egymást, barátkoznak, stb.


Azt tapasztalatom, hogy csak a két véglet létezik, ahol valaki csak szexet akar vagy komoly kapcsolatot (ami szintén inkább a szexben merül ki).



2017. okt. 3. 16:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%
En a pasimmal a masodik randin lefekudtem. Utana tobbszor programoltunk es egymasba szerettunk. Szoval a kezdeti szex nem feltetlen oli meg a dolgot. Inkabb az szamit, mennyire fogott meg a szemelye. Persze aki mar kiegett, mert mar 50+ pasival lefekudt, annak nagy valoszinuseggel te is csak egy leszel a sok kozul. 24/F
2017. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ez pont így van!

Kémia, megtetszetek egymásnak, jó a társalgás, egy hullámhosszon vagyto, sex, progik, randik és összeköltözés- kapcsolat, kb ez a sorrend.

2017. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan értettem mit írtál. Arra reagáltam úgy, hogy aki nem tud senkivel se elmenni Starbucksba, az antiszociális. Mint írtam, nekem is vannak szociális problémáim, de még én is ismerek néhány olyan meleget, akit ha most felhívnék szerintem hajlandó lenne velem holnap leülni meginni egy kávét és kizárólag beszélgetni. Ha valakinek nincs ilyen ismerőse, az csak a saját hibájából lehet.


Nem akarom a vitát szítani, ha valaki ír üzenetet, abban megvitathatjuk, de itt nem írok ezzel kapcsolatban többet.

2017. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%

A probléma a nekem is-sel van.

Nekem ugyanis nincs szociális problémám, hanem kevés olyan van aki épp ráér, és nem csak laza haver hanem igazi barát.

Abból van kb 3-4 és épp nem érnek rá, én nagyon extrovertált ember vagyok, rengeteg barátom, barátunk van, külföldről is sokan, és mégis néha ha szeretném nincs kivel shoppingolni, meg éttermekbe menni, mert épp nincs kedve, épp üres a számlája, épp rossz passzban van, vagy túl jó passzban és randira megy, vagy külföldön van.

2017. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát... az általad említett "rendes" kapcsolat lenne a legideálisabb, amelyben lépésről-lépésre halad előre a pár.

Ez nem valami álszenteskedő erkölcsi dolog, hanem egyszerűen ez a legszerencsésebb útja egy kapcsolat kialakításának. Ha először csak barátkoznak, beszélgetnek egy semleges helyen, akkor az az idő arra megy el, hogy egymást valóban megismerjék. Persze ezt nem egy lakásban kell megtenni ahol kettesben vannak, mert akkor nagyobb az esélye hogy egymásnak esnek. Hanem beülni valahova, elmenni kirándulni, sétálni, vagyis olyan helyeken, ahol nincs lehetőség egymás karjaiban kikötni. Mert ha kettesben maradnak, akkor ha szex nem is, de összebújás, ölelkezés biztos hogy lenne. Ez bár nagyon szép meg jó dolog, csak az a baj, hogy az idő azzal megy el, hogy elhalmozzák egymást ezekkel a kedves testi gesztusokkal, mondanak egymásnak szépeket hogy így szeretlek, úgy szeretlek, holott valódi eszmecsere nem történik. Abbana hitben élnek hogy már megismerték egymást, holott semmi fontos dolog nem került szóba: pl. kinek mi az értékrendje, ki hogy bánik a pénzzel, kinek mi a jövőbeli terve stb.

Ezért nem tartanak sokáig a kapcsolatok, mert már az elején megvannak a már említett testi dolgok, akkor minden szép és jó, de aztán eltelik 1 vagy másfél év, addigra a szerelem hevülete is lecsillapodik, s akkor jönnek elő a problémák, akkor jönnek rá arra, hogy mennyi mindenben nem értenek egyet, így szétmennek.


Ez manapság a heteróknál is így van, nemhogy a melegeknél.

2017. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
82%

Nos, nekem így fiatal fejjel igazából egy kapcsolat hiányzik: Barátaim vannak, akik tudják, hogy meleg vagyok, így viccelődünk, beszélünk eleget; Van meleg ismerősöm, bár nem vagyunk annyira egy hullámhosszon, így még annyira barátnak sem nevezném, inkább egy kedves ismerősnek...

Ezek miatt én egyenlőre nem érzem igényét egy meleg baráti körnek.

2017. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!