Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként van esélye az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként van esélye az embernek egy rendes kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tehát ami nem úgy indul, hogy ketten görcsösen párkapcsolatot akarnak és nem is úgy, hogy szexelni akarnak azonnal.

Hanem szépen, fokozatosan, lépcsőről lépcsőre haladnak előre, megismerik egymást, barátkoznak, stb.


Azt tapasztalatom, hogy csak a két véglet létezik, ahol valaki csak szexet akar vagy komoly kapcsolatot (ami szintén inkább a szexben merül ki).



2017. okt. 3. 16:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Te most nem görcsösen kapcsolatot akarsz?
2017. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem. Nem is erről szól a kérdés.
2017. okt. 3. 17:19
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Személyfüggő ki hogyan és mikor akarja elkötelezni magát.

A két végletet én is aláírom.

Az én párom 13 évvel idősebb, így ő örült neki, hogy összeköltöztem vele, jó a sex, szeretünk és tudunk is együtt élni. Buliban ismertem meg.

2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Pedig szerintem pont hogy te akarsz mindenképpen komoly kapcsolatot és ennek mindent alárendelsz.


Amit te felvázolsz rendes kapcsolatként azt csak úgy lehet létrehozni, hogy mindketten kizárólag ismerkedés miatt találkoztok a másikkal, és majd ha egymáshoz illetek több is lehet. Viszont úgy látom a kérdésből hogy neked a kapcsolat az egyetlen célod. Az pedig rossz irány, ha te minden ismerkedésnek úgy kezdesz neki, hogy abból mindenképpen kapcsolatot szeretnél kihozni.

2017. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De én nem is írtam olyat, hogy minden ismerkedésből kapcsolatot akarok kihozni.

Pont azt mondom, hogy nem létezik semmi átmenet/változat, csak a szex vagy a komoly kapcsolat opció.

Pl. ha csak haverkodni akarok, akkor azt a másik biztos nem akar. De ezekről kár is beszélni, mert te is pontosan tudod, hogy így van.

2017. okt. 3. 18:01
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek veled.

Nekem van párom már jó 4 éve, és amikor próbálok egy másik meleggel haverkodni és tényleg jópofa srác, alázatos a szakmájában, fodrász amúgy meg szép a szeme, azt hittem jó haverok leszünk ugyanaz a zene a kedvenünk, erre jött azzal hogy dugjunk...

Mondtam neki, hogy nem azt nem lehet egyrészt én barátot keresek, másrészt, a párom kinyírna, és nem kívánlak sorry.

Többet nem beszéltünk ennek fél éve...

Pedig jó fél évig tök jól elvoltunk mentünk moziba, koncertekre stb.

Azóta óvatosabb vagyok és inkább a párom idősebb, harmincas de szintén kapcsolatban lévő haverjaival járkálok ide-oda mert mindenki rám akar mászni hogy megdug.

2017. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Azonkívül amire nyitott lettem van egy csaj haverom!

Tetováló művész de ő meg kiment külföldre mert ott jobban megél és több a lehetőség, őt imádtam tényleg, pedig egy közel százkilós dundus volt, nagy vörös hajjal zöld macskaszemekkel és annyira jó fej volt hogy iszonyat. Azóta skype-lunk.

Amit hiányolok itt Mo-n a barátság...

hogy nem elég mély, nem elég érett, nem elég laza, semmilyen szempontból sem jó. Vagy sexet akarnak vagy a nyakadba zúdítani minden gondjukat ami mondjuk indiszkrét és nem tartozna rám, csak úgy jól érezni magunkat, hogy lógjunk egy kicsit beszélgessünk, Starbucks, mozi, koncert akármi arra alig akad.

2017. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nos, igen, ilyesmire is gondoltam.
2017. okt. 3. 18:16
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

"ha csak haverkodni akarok, akkor azt a másik biztos nem akar"


Ezt hogy értsem? Szinte minden melegnek van meleg haverja, feltételezem neked is. Ha pedig valaki nem tud elmenni Starbucksba senkivel, az inkább antiszociális a melegségétől függetlenül.

2017. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nincs meleg haverom.


A másik válaszadó meg szerintem úgy értette a Starbucks-ot, hogy nem képtelen valaki oda elmenni, hanem arra, hogy nem ilyen programot akar, hanem szexet.

Vagy akkor te nem tudom hogyan értetted.

2017. okt. 3. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!