Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kisebb farok mérettel (15 cm)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Kisebb farok mérettel (15 cm) nehéz fiút találni kapcsolatra, vagy alkalmira? F24

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Csak szólok, hogy ez a magyar átlagméret, ráadásul a világátlagnál nagyobb. Szóval nem, sőt vannak, akik nincsenek oda a nagy méretért, elvégre rendszeri behatolásnál, nagyobb problémákat okoz, miközben, nem feltétlenül ad több élvezetet.
2017. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem nehéz.tébyleg ilyen a magyar átlag!!!szerintem viszont ha eldöntötted hogy belevágsz az ismerkedésbe jobb tisztázni magadban hogy kapcsolatot vagy alkalmit keresek.alkalmit könnyű találni.kapcsolatot viszont már nehezebb.Azt is jobb előre átgondolni milyen korosztályt keresel és aktivat vagy passzivat.az alkalmit én személyszerint nem szeretem.nekem más elvárásaim vannak annák mint egy kis ismerkedés feszültségoldás gyanánt de az is felszínesen szex és mindenki mehet a dolgára.Ha neked ez is elég azzal sincs semmi baj.sokan vannak így vele.
2017. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Van akinek tetszik is a kis méret.
2017. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem csak a kisebb farok jön be pl :D szval nem vagy reménytelen ;)

18/f

2017. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekdm pont bejön ez a méret.
2017. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
A 15 cm nem kicsi, hanem tök átlagos. Az enyém is kb 15-16 centi. Gond nem azzal van. Inkább ha ronda vagy.
2017. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletes.
2017. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Tökéletes a normál méret! Nem kell akkora mint egy lófac. :D
2017. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha passzív vagy, akkor gyakorlatilag édesmindegy, hogy mekkora.

Ha meg aktív, nos, emebre válogatja, kinek mi jön be, de a legtöbben azért nem szétrepedni szeretnénk anál közben, hanem élvezni.

2017. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 16cm csak és kb mindenki akivel voltam imádta. Ne izgulj ezen. Amúgy nekem pl a 12 cm alatti vagy nagyon vékony farok izgató. Szóval erre is van aki vevő, ha úgy gondolod, hogy tényleg kicsi.
2017. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!