Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként van esélye az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként van esélye az embernek egy rendes kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tehát ami nem úgy indul, hogy ketten görcsösen párkapcsolatot akarnak és nem is úgy, hogy szexelni akarnak azonnal.

Hanem szépen, fokozatosan, lépcsőről lépcsőre haladnak előre, megismerik egymást, barátkoznak, stb.


Azt tapasztalatom, hogy csak a két véglet létezik, ahol valaki csak szexet akar vagy komoly kapcsolatot (ami szintén inkább a szexben merül ki).



2017. okt. 3. 16:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Hozzátenném nekem például valóban nincs egy barátom se, de én ezt a saját szociális képességeimnek tudom be. Viszont látom például meleg helyeken, hogy az embereknek van társaságuk, látom hogy nem egyedül érkeznek, hogy nem emberek
2017. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, elküldte.


Látom, hogy rajtam kívül mindenkinek van társasága, így aztán igazán meglepő számomra, amikor egy itteni kérdésnél az emberek egyetértően kijelentik, hogy a melegek nem tudnak barátkozni.

2017. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nos, a melegek közül sem jár mindenki meleg szórakozóhelyre.

Egy társaságot meg kívülállóként elég nehéz szondázni, nem tudhatod, hogy benne a tagoknak milyen egymással a viszonya.

2017. okt. 3. 18:40
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Rendes semmiképp. A rendes az férfi és nő között van.
2017. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Jajj, húzz innen a heteroba. Senki nem kíváncsi rád.
2017. okt. 3. 18:56
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ebben teljesen igazad van, lehet hogy a szex tartja össze társaságot. Akkor se értek valamit. Naponta jönnek itt olyan kérdések, amiben a kérdező panaszkodik, hogy a saját hibáján kívül, a meleg társadalon hozzáállása miatt nem tud normálisan ismerkedni. Ha már ilyen sokan vannak ugyanazon a véleményen, akkor miért nem keresnek egymás közt barátot? Gondolom mert egymással is bajuk van.


Szívesen elvégeznék egy kísérletet, letrehoznék egy ismerkedős oldalt, amire olyanok regisztrálhatnak, akik nem azonnali szexet keresnek, hanem normális ismerkedést. Szerintem minden tagnak az lesz a véleménye, hogy ugyanolyan szenny oldal, mint a planetromeo.


Most nem célzottan téged akartalak támadni, csak szerettem volna, ha az emberek magukban is keresnék a hibát.

2017. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Most vagyunk a párommal egy kapcsolat elején és érdekes módon (vagy természetes igény) mindketten szeretnénk egy baráti társasághoz tartozni.egy olyanba ahol nincsen tabutéma viszont nem szextársaság.ahol olyan meleg srácokkal lehetne szórakozni stb akik előtt lehet vállalni magunkat.
2017. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Én se vagyok tökéletes, szóval nem gond.


De: 1.) Lehet csak pár ember írja ki a sok kérdést ugyanerről a témáról.

2.) Attól még, hogy hasonló a véleményük, nem kell feltétlenül egymás társaságára vágyniuk. +Nem mindenki olyan bátor, hogy csak úgy ráírjon a másikra.

3.) Ha létrehozol egy ilyen oldalt, akkor előbb-utóbb odatalálnak azok is, akik non stop nyomják a szexhirdetéseiket...ami megint csak oda vezet, hogy elüldözik azt, akinek ez nem szimpatikus.

Persze kísérletezhetsz vele, de 99,99999%-ban nem fog működni.

2017. okt. 3. 19:18
 19/26 A kérdező kommentje:
17. Gratulálok, sok sikert hozzá. Gondolom ez párokkal egyszerűbben megy.
2017. okt. 3. 19:19
 20/26 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, aki tud olvasni az értelmezni is tudja, hogy értettem, nincs kivel elmenni a Starbucksba moziba stb, mert rögtön vagy sex-el vagy problémákkal jönnek.

Nekünk volt olyan haverunk, aki amikor a párom összejött velem, rögtöm rámugrott mint friss húsra...voltam kb 19.

Párom meg 33. És utána volt bőr a képén azt mondani hogy csak tetsztelni akarta a hűségemet...Azt a barátom tesztelje ne egy vadidegen! Őt azonnal kirúgtuk a baráti körből.

2017. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!