Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » KRE-ÁJK - Református egyetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KRE-ÁJK - Református egyetem melegként?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most fogom kezdeni az egyetemet, és a Károli Gáspár Református Egyetem Állam és Jogtudomány karára vettek fel. Eddig ez egyébként fel sem merült bennem, csak ma, mint derült égből villámcsapás, hogy az ottani hallgatók mennyire lehetnek ellenszenvesek majd? Kicsit beparáztam, még a halasztás gondolata is felmerült..... Valakinek van tapasztalata?



2017. aug. 25. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Minek adtad be református intézmenybe ha ellenérzéseid vannak? Ezt tudhattad előre. Szerintem ha titkolod akkor nem lesz gáz. Egyébként meg egyetem, szóval lehet hogy elfogadnák.
2017. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%

Szia! Tapasztalatom nincs e téren de én a BTK-ra fogok járni, ha esetleg úgy érzed nem találsz barátokat vagy ilyesmi velem nyugodtan vedd fel a kapcsolatot! :) Ja és remélem jössz a GT-be!

19/L

2017. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 - bele sem gondoltam ebbe, csak jelentkeztem, mikor jelentkeztem....

#2 - Köszi! Kedves vagy! :) Sajnos nem tudok, mert dolgoznom kell még a jövőhéten, de neked akkor jó szórakozást! :)

2017. aug. 25. 20:43
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom nem szexelni jársz be az egyetemre. Senkinek semmi köze a magánéletedhez, szexualitásodhoz.


-- egy egyetemi tanár, de elte --

2017. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
En KRE-s voltam, az eg vilagon senkit nem erdekel a szexualitasod. 24/F
2017. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Bár heteró vagyok és lány, de én is oda járok. :)

Se hallgatók, se a tanárok nem foglalkoznak a magánéleteddel.

1 tanárt ismerek csak, aki konzervatívabb gondolkodású, de ő szabadon válaszható tárgyat tanít (egyébként más téren ő is nagyon rendes, csak volt 1-2 megjegyzése általánosságban, nem személyeskedett sosem ).

Egyébként abszolút családias, nyitott a légkör az egyetemen. :)

Ha bármi kérdésed lenne még, írj nyugodtan! ;)

2017. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Az én tanszékvezetőm ott biszex, szóval no para.
2017. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem a pràjdot akarod eljátszani nem?
2017. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

1. Miért is akarod nagy dobra verni?


2. Szerintem a papok java amúgyis ßuzi. :)

2017. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Jók a válaszok!

Hat évig jártam az eltére, előtte egyházi gimibe, de sehol sem láttam/hallottam semmiféle negatív megnyilvánulást semmilyen kisebbséggel szemben. Persze nem is hirdettem magamról soha.

Ha magamutogató vagy, bárhol kaphatsz negatív megjegyzéseket, különösen Mo-on. De miért is kéne bárkinek elmondani, nem tanulni mennél?

2017. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!