Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként nincs esélyem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként nincs esélyem az igaz szerelemre?

Figyelt kérdés

Lehet nyálasan hangzik de úgy érzem nincs olyan személy, aki tényleg romantikára vágyik meg szerelemre. Én tényleg ezt a nem tudunk egymás nélkül élni nagy szerelmet keresem, de minden csak a szex körül forog. Teljesen feladtam.

23/F



2017. júl. 10. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak tovább kell keresni, ennyi az egész. Elég sok meleg van ugyanúgy aki szerelmet, párkapcsolatot keres egy egyenrangú társsal.

26/F

2017. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lenne? Probalj meg az elkepzelt idealoktol fuggetlenul ismerkedni. Eloszor en is korombeliekkel szimpatizaltam, de vegul megis egy 34 eves ferfiba szerettem bele. 24/F
2017. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok, és boldog párkapcsolatban élek a barátommal.

Szóval, van szerelem melegként is. :)

2017. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Párommal több év távlatából is úgy élünk, ahogyan leírtad, úgyhogy szerintem se add fel! Ott lesz valahol a nagyvilágban az a srác, akivel megélheted a romantikát és a szerelmet. :)

26F m

2017. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ember, ez nem így működik... Ha akarnánk se tudnánk egy nőbe beleszeretni, hogy a többiről ne is beszéljek.
2017. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-nek. Abba még nem gondoltál bele, hogy a homoszexuális mit jelent? Visszatérve a kérdésre: Én is ezt szeretném majd egyszer, amit te leírtál, csak ahhoz kell valaki.
2017. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy van. Meg is fogod találni. Csak keresd!
2017. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Én is ilyet keresek amit leírtál, de tényleg nagyon nehéz. De azért én meg reménykedem, hogy melegként is van esély megtalálni az igaz szerelmet :)

27/F

2017. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!