Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma komolyan vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma komolyan vannak olyan emberek, akiik Magyarországon akik azt hiszik, hogy a melegek 'választottak'?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategória.


Néztem Maris ezzel kapcsolatos videóit, meg TinezDoll coming out videóját és Rea Mueller tansz coming outját, közben olvastam alatta a kommenteket.... több olyat is láttam, hogy "így döntöttél" meg, hogy "miért döntöttél így?" meg hasonlók.


Komolyan azt gondolják sokan, hogy ez egy döntés?


A "betegség" jelzőt is láttam 1-2 helyen.


Komolyan itt tart ma Magyarország? :(


2017. okt. 2. 23:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

#4

Gyerekkorban az ember elméje egy tiszta lap. Ha sok ehhez hasonló dolgot lát az ember, akkor igenis ennek szellemében fog kialakulni az ember szexuális beállítottsága. Az emberi elme egy hihetetlenül összetett és bonyolult rendszer, amire hatással van minden környezetei behatás, még ha az ezzel nem is vagy tisztában. Ha nem lenne egy meleg sem, és nem látna soha senki melegeket (főleg nem gyerekkorában), akkor nem lenne több meleg.

2017. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

Jaj istenem, utolsó... annyi, de annyi gyermeket nevelt már fel meleg pár. Annyi, de annyi tanulmányt végeztek a dologról.

A szülők szexuális beállítottsága nincsen hatással a gyermek későbbi párválasztására. Maximum nem fog köpködni, ha meglát egy meleg párt kézenfogva az utcán.


Itt egy egész normális, erkölcsi fertőben nevelkedett fiatal srác: [link]

A videóhoz még magyar feliratot is találtam.

2017. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#13

Már hogyne lenne hatással, te hülye vagy? Az emberre minden hatással van, ami vele történik. Undorító dolognak tartom, hogy meleg párok gyereket nevelhetnek. Minden gyereknek megvan a joga ahhoz, hogy normális, egészséges családban nőjön fel, ne egy degeneráltban. Egy családban szükség van férfi és női energiákra egyaránt, nem csak az egyikre. Sose lesz család az, ahol csak az egyik van meg. Baromira örülök, hogy mi még nem jutottunk el olyan mélyre, mint a nyugat. Remélem itthon sose fogják engedélyezni a melegek házasságát, és hogy örökbe fogadhassanak gyereket. A saját önzőségük miatt elcsesznék egy gyerek lelkét, csak mert ők gyereket akarnak nevelni. Undorító!

2017. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kovpet ***** válasza:
94%

"Minden gyereknek megvan a joga ahhoz, hogy normális, egészséges családban nőjön fel"



És szerinted az a gyerek, akiket melegek nevelnek.. honnan jön? Elveszik a gonosz melegek a szerető anyjától és apjától? Vagy az árvaházból, ahol se anyja, se apja?

2017. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

"Egy családban szükség van férfi és női energiákra"


[link]

Az energiának hogyan lehet neme? Ne menjünk már full retardba.

2017. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Én már gyerekként tudtam ,hogy a nők érdekelnek,pedig addig egy meleg emberrel sem találkoztam.Úgy gondoltam ilyen csak én lehetek és baj van velem.8 évesen elég rosszul érintett a dolog,13 éves koromig nen is tudtam mi is vagyok valójában.Aztán olvastam a témában ,kutattam és rájöttem leszbikus vagyok,ez igen nehezen érintett,féltem hogy kitagadnak és hogy utcára kerülök.Szerencsére nem így történt.


Ez nem betegség.Mondja meg nekem valaki miért az ? Ja mert elvileg eltér a "természetestől",na és mindenhol van ilyen ?Miért fáj az valakinek ha két ember egyneműként van együtt?Az ember élvezetből szexel,szeretkezik,szerelmeskedik.Ne mondja már nekem bárki azt,hogy erőszakoljam meg az érzéseimet és legyek pasival amikor nem akarok!

Tessék akkor fordítsuk meg a dolgot legyetek olyannal akire nem vágytok szexuálisan ,csak azért hogy megfeleljetek a társadalomnak,ahol egyébként sem ez a legnagyobb baj.Komolyan erre kell annyi erőt,időt és pénzt pazarolni,amikor eleve cserélődnek a szerepek és sok ember olyan buta mint a tök!Komolyan ez a legnagyobb baj,hogy két azonosnemű szereti egymást?Legalább valahol még létezik szeretet annak mindig örülni kell!

22 L

2017. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%

A szexuális irányultság nem választás vagy döntés kérdése. Sajnos a homofób propagandának pont ez az egyik eszköze, hogy mindenféle tudományosnak látszó elméleteket gyártanak arról, hogy a melegségnek "okai" vannak (teszik mindezt úgy, hogy a jószándék, a segíteni akarás látszatát keltik). Szóval ha valaminek oka van, azt nem kell elfogadni, mivel az okot elvileg meg lehet szüntetni. Például ha egy alkoholistának tönkremegy a mája, annak bizony van oka, mégpedig az, hogy sokat ivott. Ha nem ivott volna annyit, akkor nem lenne baja a májának. Tehát ezt a helyzetet nem is igazán fogadja el senki, mert van egy oka, ami elkerülhető lett volna.

Ellenben ha van egy vakon született ember, azt nyilván mindenki elfogadja, mivel születésétől kezdve olyan, nincs kit hibáztatni érte, nincs oka a dolognak.

A melegségnek sincs oka (vagyis az előbb említett vakon született ember kategóriája), a propaganda viszont épp azt akarja elhitetni, hogy VAN/VANNAK okok (vagyis ezzel már átkerülne a beteg májú ember kategóriájába), s ez esetben nem kell elfogadni, merthát biztos érte valami trauma, biztos az apja verte, az apja molesztálta, az apja nem focizott vele eleget (igen, ilyen marhaságot is olvastam már), vagy nem volt mellette az apja, vagy az anyja túlságosan magához kötötte érzelmileg, vagy a szülők a lelkül mélyén lányt akartak, az osztálytársai megverték, melegek elcsábították és attól lett meleg, önkielégítést végzett s attól lett meleg, merthogy az "önkielégítés a homoszexualitás előszobája" :D mivel ott is egy azonos nemű emberrel (saját magunkkal) létesítünk szexuális kapcsolatot - ezt is olvastam már :D

Hirtelen ennyi " ok" jutott eszembe. Láthatod, hogy milyen eszement h**lyeségeket kitalálnak annak érdekében, hogy a melegeket gyűlölje a társadalom.

2017. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
92%

#12


"Ha nem lenne egy meleg sem, és nem látna soha senki melegeket (főleg nem gyerekkorában), akkor nem lenne több meleg."


Hát ennél nagyobb hülyeséget már rég olvastam.

Amikor én voltam gyerek, akkor még szó sem volt a melegekről sehol, sem a médiában, sem a közbeszédben, nem is hallottam, hogy egyáltalán léteznek, és mégis voltak akkor is. Most felnőtt fejjel egy csomó embert ismerek, akik velem egyidősek és melegek. Tehát ők tuti nem másoktól tanulták el a melegséget gyerekkorban, mert a mi időnkben még ilyenről szó nem volt sehol!


Szerinted amúgy ha az emberek a médiából tanulják el a melegséget, akkor vajon miért léteztek már akkor is melegek, amikor még tévé sem létezett meg magazinok sem, sőt még írás sem létezett, hogy netalán ilyenekről olvashassanak az emberek? Mégis voltak már akkor is melegek szép számmal.


Észak-Koreában például a mai napig azt sem tudják, hogy a homoszexualitás egyáltalán létező jelenség, és mégis vannak melegek ott is! Ott van például annak a koreai férfinak a története, aki az élete első 37 évében nem is hallott a melegségről (!!!) és mégis tudta, hogy ő más mint a többi, csak azt nem tudta, miért, mert nem voltak rá szavai. (A CNN készített vele riportot (többek közt), ahol mesélt erről, csak nem enged linkelni az oldal...)


Szóval ha olyan okos vagy, magyarázd már meg kérlek, hogy ő és honfitársai hogy leszek melegek, ha azt sem tudják, hogy ilyen létezik? :P

2017. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
87%

Mindössze tudatlanság a témában, amihez gyakran társul makacsság és hatalmas arc, ez a homofóbia. Ugyanis, ha egy rendes EQ-val és IQ-val rendelkező ember megtudja, hogy egy ismerőse meleg, akkor lehet, hogy megdöbben, mert mondjuk számára nem ez az elvárt, de akkor utána tudakolódik a dolgoknak és rájön, hogy tévedés volt, amit eddig gondolt. A nyugati világban a többség már kellőképpen világosult ahhoz, hogy ne ilyenek miatt emésszék magukat. De azért arra is akadnak jó számmal, akiknek nem feltétlenül hiányzik az EQ/IQ, hanem mindössze egy olyan erős elnyomó közegben élnek, hogy benevelődik számukra az ismeretlentől való elzárkózás.


Ebből viszont jön a másik oldal, hogy a homofób ellenesség is nagyon agresszív tud lenni, pont azért, mert valaki rájön, hogy a homoszexualitás nem bűn/ betegség/ választás és utána, ha valaki a szilárd meggyőződését feszegeti, amiben benne van egy erős érzelem (mondjuk egy kedves meleg barát iránt), akkor nagyobb erővel is visszacsaphat, mint akiknek mindössze elvakultságból mondanak valamit igaznak. És ilyenkor nekik is le kell ülniük és rájönniük, hogy nem a másik leordítása, hanem a dolgok átbeszélése oldja meg a dolgokat.

2017. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!