Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan melegek, akik nyíltan vállalják és kollégisták (Magyarországon)?

Figyelt kérdés

Azóta, mióta coming outoltatok ugyanúgy viszonyulnak hozzátok?


Mit szóltak a szobatársaid?


Nem érzitek magatokat furán vagy nem érzékeltetik veletek, hogy mások vagytok?


Hol vagytok kollégisták, hány évesek vagytok?


(Én is meleg vagyok és kollégista és eddig "rejtőzködtem", de kezd kényelmetlen lenni az, hogy titkoljam a kapcsolatomat...)


2017. szept. 16. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Félig-meddig nyíltan vagyok meleg, remélem, annyi elég. :D

Elég sokan konkrétan tudják, a többiek a nyakukat tennék rá, de nem kérdezik. :D

Hát... Borzalom. xDDD

Nem, amúgy nem. Kifejezetten népszerűnek számítok, egész nap hallgatom a drágáim poénkodását a melegekről. xDDD

Vissza is kapják tőlem rendesen, szóval a nap az gyakorlatilag megfulladós, könnycsordulók nevetésből áll. :D

A fizikatanárom volt a legjobb... xD

"Hőtanról lesz idén szó, szemléltetőeszközként a Feri(nem ez a nevem :P) remek lesz."

Mondjuk teszem hozzá, hogy elit gimibe járok, szóval nálunk azért nem árt odafigyelni a rasszista megnyilvánulásokra. És ebben még az idős tanárok is partnerek. A (z erősen 60+) némettanárom szlogenje: "Fáj, ha tökön rúgnak? Na látod, fiam, a roma gyereknek is fáj."

Szóval abszolút pozitív visszajelzést kaptam, soha egy pillanatig sem érezteti velem, hogy gond lenne velem. Az elsősöknek nagy a szájuk, de aztán gyorsan megtapasztalják, hogy a meleg gyerek is tud kifejezetten g*ci lenni és nem kell engem félteni, így abbahagyják egy idő után. Vagy a végzőseik ugatják le őket, és azért hagyják abba. :D

Zárszóként a szobatársamtól, kora reggel, télen: "Egyetlen angyal bögyörőm. Fogd a meleg popsikád és vonszolt oda a radiátorhoz és fűűűűts vagy kapcsold be azt a sz*rt."

Igen, a kedvesség. xDDD

Veszprém megyében vagyok kollégista és 17 éves vagyok.

2017. szept. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Sajnos én egy picit gyengébb lelkületű "lény" vagyok, néha az irónia sem jön le úgy, ahogy kellene, szóval én ettől picit félek.


Nem is attól, hogy bárki bántana... Egyszerűen attól, hogy másképp kezelnének.


A tanárok... Egy budapesti elitgimnáziumba járok.

Vannak meleg tanárok, ha nem is nagyon nyíltan és szerintem a tanári kar legnagyobb része elég liberális ahhoz, hogy ne nekem szóljanak be, hanem esetleg azoknak akik beszólnak emiatt.


Az osztálytársak meg... Egyetlen homofób osztálytársam van.

Ironikus, hogy eléggé jóban vagyok vele, de azt gondolom, hogyha bárki nyíltan megmondaná neki, hogy "meleg vagyok", megváltozna a véleménye, vagy legalábbis kevésbé lenne nagy a szája.

Ráadásul így is kioffolják/offoljuk, ha valami homofób dolgot mond, szóval igen.


Inkább a kollégiumtól tartok és tényleg leginkább amiatt, hogy másképp kezelnének.

Ugyanaz az ember vagyok, mint azelőtt voltam.

És azt szeretném, ha ugyanúgy kezelnének.

Biztos lesz, aki ténylegesen elítél, de nem hiszem, hogy azok az emberek, akik nekem fontosak és akiknek én fontos vagyok így tennének.

2017. szept. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!