Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma komolyan vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma komolyan vannak olyan emberek, akiik Magyarországon akik azt hiszik, hogy a melegek 'választottak'?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategória.


Néztem Maris ezzel kapcsolatos videóit, meg TinezDoll coming out videóját és Rea Mueller tansz coming outját, közben olvastam alatta a kommenteket.... több olyat is láttam, hogy "így döntöttél" meg, hogy "miért döntöttél így?" meg hasonlók.


Komolyan azt gondolják sokan, hogy ez egy döntés?


A "betegség" jelzőt is láttam 1-2 helyen.


Komolyan itt tart ma Magyarország? :(


2017. okt. 2. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd rájuk. Vannak, akik akkor érzik a tesztoszteron mámorító lüktetését, ha alázhatnak valakit. Fogadd el, lépj tovább, az alfahímek sosem fogják csak egy vállrándítással elintézni azt, hogy valaki meleg.


/Én nem vagyok meleg, de már nagyon unalmas az 'ősheteró' macsók fröcsögését hallgatni mindenhol./

2017. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
A homoszexualitásért felelős-gén anyai ágon öröklődik és az emberek kb 10%-ába van meg. Mutáció akármit csinálsz vele. Empátia kérdése, hogy betegségnek nevezzük-e
2017. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nézz be a politika témakörbe de előtte vegyél be nyugtatót. Sokan hiszik azt, hogy a melegség terjed. Szerintük ha sok meleg párt látnak a fiatalok akkor megjön a kedvük hozzá és ettől fogunk kihalni. Amennyire félnek meg undorodnak a dologtól, annyira sokat agyalnak ezen, meg emlegetik napjába többször, hogy manapság micsoda genderfertős világ van.
2017. okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%

3. Az empátia nem itt kezdődik. Egy beteggel is lehet empatikusnak lenni.


Egyébként a fejemet fogom állandóan. Hogy lehet így kerek perec megmondani, hogy nem betegség? Most az a divat, hogy ezt kell mondani. Ennél összetettebb a dolog azért.

2017. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak hogy Magyarországon, itt a gy-n is akad néhány ilyen. Kíváncsi leszek, hogy hányan tűnnek fel ez alatt a kérdés alatt...
2017. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Ramone ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel valójában hogy ki meleg lépj tovább
2017. okt. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Bár így lenne, tisztelt utolsó.


De azért, ha a barátommal csak kézenfogva sétálnánk az utcán... Kíváncsi lennék, akkor mennyire "nem érdekelne senkit".


Mert amúgy a heterók kb nyilvánosan meg is d*ghatnak is, mi meg nyugodtan meg sem foghatjuk egymás kezét nyilvános helyen. És akkor azt mondják, hogy egyenjogúság van

Hol? Mert itt nagyon nem. :(

2017. okt. 3. 01:47
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
nem csak magyarország tart itt, ez a jelenség globálisan mutatja meg mennyire nem elterjedt az empatikus gondolkodás
2017. okt. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
én ugyan bi vagyok, de nekem választás/döntés/vágy volt emögött.. ki akartam próbálni mert vágytam rá, kiválasztottam h kivel és eldöntöttem h hogyan, nincs ebben semmi érthetetlen
2017. okt. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó... Nem erről van szó.


Lehet, hogy azt te döntötted el, hogy kiéled-e ezeket a vágyaidat... De azt, hogy legyenek ilyen vágyaid, na azt nem te döntötted el.


Azt, hogy esetleg egy fiú iránt fogsz érezlmeket táplálni!? Azt sem te döntöd el.

2017. okt. 3. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!