Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért gondolják hogy ők igazi férfiak lehetnek?

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, és társkeresőkön rengeteg az olyan pasi aki odaírja a bemutatkozásához, hogy - igazi férfi vagyok, férfit keresek- meg kislányok kíméljenek én is férfias pasi vagyok- stb. Na most lehet hogy külsőre férfiasan néz ki, de én nem gondolom hogy egy meleg lehet igazi férfi mert azért mégis csak egy másik férfival szexel, nem nővel. Titeket nem idegesít ez a sok magát alfahímnek gondoló meleg pasi?

2016. nov. 14. 17:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg rettenetesen primitív melegként ezen vitatkozni ki férfias, ki nem.

Egyéni, szubjektív nézőpont kérdése ki, mit tart férfiasnak.

Nálam a "férfias" nem egyenlő a magukat alfa hímnek tartó, kigyúrt, ostoba, bunkó fiúkkal, akik egy értelmes mondatot nem képesek elmondani.

Egy párkapcsolat nem arról szól elsődlegesen ki férfias, ki nem. Ennél sokkal több kell.

Kérdező, te úgy gondolod, hogy csak akkor férfi valaki ha puncit nyal és azt dugja? Eléggé korlátolt gondolkodásod van. Szerintem marhára nem ezen múlik.


Meleg fiúk közti párkapcsolatban ez miért fontos? Nincsenek leosztott szerepek. Az sem mindig egyértelmű ki aktív vagy passzív. Ez pedig sosem határozza meg hogy házimunkát ki végzi.


Én sem vagyok 100%-ig maszkulin. Van egy nőies hangom természetből adódóan, amiről nem tehetek, de nem érzem magam ettől másodrangúnak, akármennyire is akarta ezt a hím soviniszta, macsó, bunkó társadalom éreztetni. Melegként én mindig is elítéltem a homofób melegeket.

2018. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Ez így marhaság.

Nem attól férfi valaki hogy kivel szexel

Egy meleg igenis sokszor férfiasabb mert igényesebb magára mint az átlag heterók. Persze a melegek közt is akad tohonya elhízott igénytelen de azért kevesebb

2018. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%

" Persze a melegek közt is akad tohonya elhízott igénytelen de azért kevesebb"


Vannak,akik ezt azonosítják a férfiassággal.

Kb,mint mondjuk a Family Guyból az apuka.Elhízott,sört iszik,focit néz.

Vannak,akik szerint ez a férfiasság.

2018. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Inkább csak lusták változtatni ezért rámondják ez a férfias. Szerintem inkább szánalmas. Én se vagyok egy adonisz de igyekszek jól kinézni, nem elhízni... Persze van akinek az ilyenek jönnek be. Én 41 éves meleg pasi vagyok. Férfas a szakmám a hobbim is, a focit viszont utálom de párom szereti.
2018. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Azoknál számít férfiasnak hogy elhízott, lusta, tohonya, piás valaki, akinek ennyi igénye vagy ilyen proli környezetből való.


Az igényesség a fejben dől el, nem csak a pénzen múlik. Lehet valaki ápolt egy háztartási szappanos fürdéssel is.

2018. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!