Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért gondolják hogy ők igazi férfiak lehetnek?

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, és társkeresőkön rengeteg az olyan pasi aki odaírja a bemutatkozásához, hogy - igazi férfi vagyok, férfit keresek- meg kislányok kíméljenek én is férfias pasi vagyok- stb. Na most lehet hogy külsőre férfiasan néz ki, de én nem gondolom hogy egy meleg lehet igazi férfi mert azért mégis csak egy másik férfival szexel, nem nővel. Titeket nem idegesít ez a sok magát alfahímnek gondoló meleg pasi?

2016. nov. 14. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem attól, hogy meleg, attól pasi, hiszen fa.sz van a lábai között. Talán picit úgymond veszít a férfiasságából, ha meleg, de attól még ugyanúgy férfi.
2016. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
elsővel értek egyet
2016. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
En olyan vagyok h rolam senki nem mondana meg h melegvagyok, mindenkit nagy megkepeteskent ert akinek elmondtam. Igy nem hiszem h attol h neleg vagyok, kevesbe lennek ferfi. Nincs magas hangom, nem gesztikulalok sokat ok nelkul, normalisan jarok, es viselkedem, szoval egyszeruen fiusan:) es nemis a feminim sracokat preferalom igazan
2016. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Én lányosabb fiú vagyok, de én egy férfias meleg férfit 100%-os igazi férfinek tartok. Nem a szexuális orientációtól függ az szerintem, hogy mennyire reprezentálja a nemét. Egy leszbikus nőnél (most nem a fiúsabbakra gondolok) pedig határozottan igaz ez szerintem.
2016. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Édes jó istenem! szóval szerinted attól igazi férfi valaki hogy nőkkel kefél? Nem azért mert erős, határozott, megbízható vagy ilyesmi? Nem attól hogy fel lehet nézni rá?
2016. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Mi ez a hülyeség, hogy attól lesz férfi valaki ha nővel fekszik le? Akkor az impotensek, aszexuálisok, vagy aki rákos beteg vagy hasonlóan súlyos baja van és nincs energiája a szexre az se férfi? Vagy csak ha férfival fekszem le az a határ? Tehát egészen addig férfi vagyok amíg nem tudatom az adott személlyel, hogy meleg vagyok? Mi változik az adott mp-ben amikor ezt megtudja, hogy addig x voltam onnantól meg y?
2016. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De persze nyilván lehet férfias, de nem kell rájátszani és bizonygatni hogy mekkora férfiállat. Egyébként szerintem sok meleg tudja hogy melegnek lenni nem éppen férfias és ezt akarják kompenzálni.
2016. nov. 14. 18:36
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Vagyis azt akartad mondnai, hogy úgy gondolja. Mivel nem lesz kevésbé férfias valaki attól, hogy meleg, maximum ezt gondolják.
2016. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
ez fura kérdés :D vannak férfias melegek is te bolond :D
2016. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak, de azért mégis egy hetero férfi az igazi férfi nem?
2016. nov. 14. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!